reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to plamienie implantacyjne?

No niestety, ale @ pełną gębą..... 😐 chyba na prawdę muszę przestać o tym myśleć, bo do samego końca miałam nadzieję. Tyle objawów miałam, które mogły świadczyć o tym, że w końcu się udało. Doszłam do wniosku, że jednak jak człowiek za bardzo chce to się niepotrzebnie doszukuje, nakręca i nadinterpretowuje pewne objawy.
 
reklama
No niestety, ale @ pełną gębą..... 😐 chyba na prawdę muszę przestać o tym myśleć, bo do samego końca miałam nadzieję. Tyle objawów miałam, które mogły świadczyć o tym, że w końcu się udało. Doszłam do wniosku, że jednak jak człowiek za bardzo chce to się niepotrzebnie doszukuje, nakręca i nadinterpretowuje pewne objawy.
Cześć kochana :) miałam jak Ty wielka presję na dziecko i było nic i nic zwłaszcza że cykle mam 36 dni więc bardzo długie. Robilam dwa testy owu dziennie, miałam taka schizę ze masakra jak tylko zobaczyłam uśmiechnięta minkę na elektronicznym to narzeczony miał rzeź 😅 robilam przed okresem po 4 testy jak szalona. I stwierdziłam że tyle odpuszczę będzie to będzie jedyne co jeszcze chciałam zrobić to monitoring owu czy dobrze obliczyłam kiedy jest. W czwartym miesięcy starań nie było czasu na seks, narzeczony miał dużo pracy byl zmęczony. Ja poszlam i tak na monitoring w 19dc było widać jajeczko a w 20 dc test na owu pokazał pozytyw. Kochaliśmy się tylko dwa razy 20 dc i 21dc. W 23dc poszlam sprawdzić monitoring i było już po owu :) i te dwa razy bez presji wystarczyły tak to caly miesiac nie robiłem testów tylko ten jeden. I w 33dc pozytywny test a dziś jest 42dc i beta 247 :) więc naprawdę wyluzuj sprawdź tylko monitoring i tyle :) więcej bez stresu :) bo to też wpływa na całą sytuację. Trzymam kciuki. Pozdrawiam 😍
 
Dzięki za podniesienie na duchu. Ja też muszę wrzucić na luz w końcu. N8by nie robiłam testów owu, ale i bez tego potrafię się nieźle nakręcić jak widać 😅
 
Do góry