reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to plamienie implantacyjne?

Czyli kiedy był czas płodny nie wiesz? W takim razie, zrobiłabym test za kilka dni lub poszła na betę. Bo nie wiadomo ile dpo jesteś. A jeżeli mimo wszystko okaże się, że w ciąży nie jesteś (oczywiście, życzę dwóch kresek) to z tymi cyklami powinnaś udać się do lekarza. Nieregularne i długie cykle mogą być spowodowane np. policystycznymi jajnikami, a to utrudnia zajście w ciążę.
Niestety nie wiem kiedy miałam dni płodne. Mam już wyniki z bety, niestety nie ma ciąży :(
 
reklama
Niestety nie wiem kiedy miałam dni płodne. Mam już wyniki z bety, niestety nie ma ciąży :(
Wiesz co ja nadal utrzymuje to co napisałam wcześniej, poziom bety jest odpowiedni po mniej więcej 48h od implantacji. Ty miałaś plamie wczoraj, więc jeżeli @ nie przyjdzie to za dwa trzy dni powtórzyła bym betę. Jeżeli wyjdzie negatywna to wtedy ginekolog, bo cykle masz długie i nieregularne. A to może utrudniać zajście w ciążę.
 
Wiesz co ja nadal utrzymuje to co napisałam wcześniej, poziom bety jest odpowiedni po mniej więcej 48h od implantacji. Ty miałaś plamie wczoraj, więc jeżeli @ nie przyjdzie to za dwa trzy dni powtórzyła bym betę. Jeżeli wyjdzie negatywna to wtedy ginekolog, bo cykle masz długie i nieregularne. A to może utrudniać zajście w ciążę.
Test z bety wyszedł poniżej 1. Tak, jeżeli faktycznie nie będzie ciąży, to idę do ginekologa.
 
Wiesz co ja nadal utrzymuje to co napisałam wcześniej, poziom bety jest odpowiedni po mniej więcej 48h od implantacji. Ty miałaś plamie wczoraj, więc jeżeli @ nie przyjdzie to za dwa trzy dni powtórzyła bym betę. Jeżeli wyjdzie negatywna to wtedy ginekolog, bo cykle masz długie i nieregularne. A to może utrudniać zajście w ciążę.
Czyli możliwe, że zrobiłam betę za szybko?
 
Dziewczyny mam pytanie rano zrobiłam test płytkowy Pink z rossmana 10uml wyszedł jak na zdjęciu jakieś dwie/trzy godziny później udałam się do apteki po dwa kolejne testy ,które wyszły negatywne. Co o tym myślicie ?
 

Załączniki

  • 137A05AA-8E69-4436-970B-2F0445FF4693.jpeg
    137A05AA-8E69-4436-970B-2F0445FF4693.jpeg
    309,7 KB · Wyświetleń: 394
Czyli możliwe, że zrobiłam betę za szybko?
Nie chcę ci dawać złudnej nadziei. Ogólnie przyjęte jest, że beta osiąga odpowiedni poziom po ok 48h po implantacji.

Jednej strony ostatnia miesiączka była dawno. Cykle masz nieregularne i długie. A to nie jest czynnik sprzyjający. Z drugiej jednak nie wiesz nawet kiedy był czas płodny, o owulacji nie wspomnę. A ta zawsze może się przesunąć.

Plamienie mogło być spowodowane różnymi czynnikami np. otarciem w czasie stosunku, albo jakimiś zawirowaniami hormonalnymi. Ale jeżeli założyć, że było to plamienie implantacyjne, to mogło być na badanie za wcześnie. Myślę, że gdybym była na twoim miejscu powtórzyła bym betę dla świętego spokoju za 2-3 dni.
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie rano zrobiłam test płytkowy Pink z rossmana 10uml wyszedł jak na zdjęciu jakieś dwie/trzy godziny później udałam się do apteki po dwa kolejne testy ,które wyszły negatywne. Co o tym myślicie ?
Wygląda na zalany. Powtórz jutro z porannego moczu.

Popołudniu mogły nie wyjść bo inna czułość i/lub rozcieńczony mocz.
 
Do góry