reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to plamienie implementacyjne ?

Goska2210

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
8 Styczeń 2018
Postów
44
Mile Panie,

Jakieś 3 ms temu miałam wymrazana nadzerke i w tym cyklu dostałam od gina zielone światło do powrotu do starań ;)

16.06 miałam 1 dc
Owulacja przypadała na ok 28.06 -13dc
Cykle mam 26 dniowe
Po intensywnych Staraniach w okolicach owulacji, dostałam plamienia 18dc
Plamienie trwa już 7dzien
Na okres za wcześnie a i samo plamienie go nie przypomina, intensywność taka ze wystarczy wkładka.
Plamienie raczej przypomina zabarwiony sluz (kawa z mlekiem, czasem ciemniejszy braz) a czasami jest trochę żywej krwi ( dosłownie tylko na papierze)

Nie boli mnie brzuch, czuje jedynie zmęczenie.
Robiłam dziś test ciążowy - wiem ze za wcześnie ale pomyślałam ze to implementacja, ale wynik negatywny - dziś kest 24dc

Myślicie ze to implementacja?
Może któraś z Was tak miała?
Będę wdzięczna za pomoc ;)
 
reklama
Hej,
u mnie bylo tak:
25.04. - 1 d.c.
08.05. - owulacja
19.05. [25 d.c.] (pozny wieczor) - 22.05 (do poludnia) - plamienie implantacyjne - sluz zabarwiony na brunatno/szaro tylko na papierze / znikoma ilosc; 20.05 rano - silny bol piersi i wyczuwalne guzki
21.05 - 2 testy (plytkowy i strumieniowy) pozytywne
22.05 - podwyzszone bhcg (bad. krwi w laboratorium)

W normalnym trybie dostalabym miesiaczke 22.05 - cykle 28 dniowe :)

Plamienie trwa od kilku godz. do 3 dni i wystepuje od 6 do 12 dnia po zaplodnieniu.

Twoje plamienie trwa troche za dlugo i przyszlo bardzo szybko, bo juz 5 dnia po owulacji i ew. zaplodnieniu. Zrob test w dniu spodziewanej miesiaczki i nawet jesli ten wyjdzie negatywny udaj sie do ginekologa, bo plamienie w srodku cyklu nie jest zjawiskiem prawidlowym.
Powodzenia i pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Bardzo dziękuje za odpowiedz, widziałam właśnie ze generalnie takie plamienie trwa do 3Dni chociaż widziałam na forach ze niektóre kobitki miały tez dłużej.
Dziwi mnie to plamienie zwłaszcza ze głównie jest to śluz a tylko raz dziennie jesy delikatna krew :/
 
Bardzo dziękuje za odpowiedz, widziałam właśnie ze generalnie takie plamienie trwa do 3Dni chociaż widziałam na forach ze niektóre kobitki miały tez dłużej.
Dziwi mnie to plamienie zwłaszcza ze głównie jest to śluz a tylko raz dziennie jesy delikatna krew :/
Mi to wygląda na niedomoge lutealna. Powinnaś zbadać progesteron po owulacji. Spotkałam z plamienia mi przed okresem i taka była diagnoza. A wystarczy tylko wprowadzić lek [emoji6]
 
Bardzo dziękuje za odpowiedz, widziałam właśnie ze generalnie takie plamienie trwa do 3Dni chociaż widziałam na forach ze niektóre kobitki miały tez dłużej.
Dziwi mnie to plamienie zwłaszcza ze głównie jest to śluz a tylko raz dziennie jesy delikatna krew :/

Nie ma za co :) Zrob test pojutrze - dla pewnosci - w dniu spodziewanej miesiaczki. Przyczyn plamienia moze byc wiele i tak np. jak pisze paulenka91 moze to byc niedomoga lutealna, ale rowniez moga to byc nieprawidlowosci w obrebie narzadow plciowych wewnetrznych takie jak: polipy, torbiele, miesniaki itd.
Udaj sie do ginekologa na wizyte i zrob koniecznie USG dopochwowe. Zycze wszystkiego dobrego! :)
 
Do góry