reklama

Czy to początki żylaków czy tylko zmęczenie ? Pomóżcie

Temat na forum 'Zdrowa mama' rozpoczęty przez fajnajulia75, 2 Lipiec 2011.

1. fajnajulia75

fajnajulia75 Początkująca w BB

cześć dziewczyny

od paru dni cały czas bolą mnie nogi, sa jakby ciężkie, obolałe, ale nie spuchnięte, poszłam do apteki, pani mi dała phlebodię i venospray, jest ulga, ale martwię sie bo kazała mi iść do lekarza i sprawdzić krążenie:( jak temu zapobiegać? macie pomysły ?

2. krysia1978

krysia1978 Początkująca w BB

witaj,

po pierwsze nic się nie martw, to się zdarza często, żylaki tez nie tragedia.
    Zażywaj phlebodię czy tam diosminex, venospray przynosi ulgę, też bierz.
    NBie przemęczaj się, trzymaj nogi w górze, buty na obcasach do kosza :) jeśli używasz.
    idź do rodzinnego zbada temat, bez paniki, bo nic strasznego się nie dzieje :)
    Rodzinny jak uzna za słuszne da skierowanie do naczyniowca. Pozdrawiam

3. reklama
  4. fajnajulia75

fajnajulia75 Początkująca w BB

hej,

dzięki Krysia za błyskawiczną odpowiedź, ulżyło mi :) Uff, przeczekam weekend z venosprayem :) daje jednak ulgę zapiszę się do mojego lekarza rodzinnego w poniedziałek z rana, póki co zamierzam cieszyć się weekendem z moim mężusiem i brzdącem.

5. wiewioreczka24

wiewioreczka24 Zaciekawiona BB

Dla mnie na bolące nogi najlepszy jest veno spray nie brudzi ubrań, szybko się wchłania, zawiera mentol więc schładz i diosminę która usprawania krążenie krwi. Pozdrawiam

6. grapila

grapila Zaciekawiona BB

Jeśli chodzi o bolące nogi.. to najlepiej położyć je jak najwyżej i pomasować ... mhm.. marzenie :))

7. aotylka

aotylka Zaciekawiona BB

jaki tryb zycia prowadzisz? jesli siedzący to może masz za mało ruchu, jesli jestes bardzo aktywna to może zmęczenie? może masz niedobór magnezu, przy tym tez moga boleć nogi. venospray, diosminex, maść z kasztanowca mogą przynieść ulge, ale jeśli ból nie mija to polecam wizyte u lekarza.

8. hippka

hippka Zaciekawiona BB

Chyba trzeba bedzie wypróbować masc z kasztanowca. Bo jakoś mnie ostatnio nogi strasznie bolą :(

Poleć forum