reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to poronienie? (Uwaga zdjecia)

Dołączył(a)
1 Lipiec 2023
Postów
1
Byly bóle brzucha i wyleciał ze mnie taki skrzep, tydzień temu zrobilam test i wyszedł pozytywny, czy to może być poronienie
 

Załączniki

  • 20230630_180254.jpg
    20230630_180254.jpg
    513,1 KB · Wyświetleń: 350
  • 20230630_180540.jpg
    20230630_180540.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 158
reklama
Cześć. Niestety jeżeli są skrzepy to jesteś w trakcie poronienia. Jedz jak najprędzej na IP ze spakowana torba do szpitala. Gdybys chciała pogadać, zapytać o coś to służę pomocą w wiadomościach prywatnych. Coś już wiem w tym temacie.
 
Bardzo możliwe, że jest to poronienie. Możesz oczywiście jechać na IP, tam zmierza poziom HCG i będzie jaśniejszy obraz. Byłaś już u lekarza na USG czy jeszcze nie?
@Belzaa poronienie to właśnie takie skrzepy. Skąd pewność, że zarodek jest jeszcze w środku?
Myślę, że wzywanie karetki tutaj kompletnie nie ma sensu. Nie ma tutaj nic co zagrażałoby życiu.
 
Bardzo możliwe, że jest to poronienie. Możesz oczywiście jechać na IP, tam zmierza poziom HCG i będzie jaśniejszy obraz. Byłaś już u lekarza na USG czy jeszcze nie?
@Belzaa poronienie to właśnie takie skrzepy. Skąd pewność, że zarodek jest jeszcze w środku?
Myślę, że wzywanie karetki tutaj kompletnie nie ma sensu. Nie ma tutaj nic co zagrażałoby życiu.
ja miałam podobne w ciąży po in vitro, nie było to poronienie, właściwie to nie wiadomo co to było bo nie było widać źródła. Ciaza była nadal w macicy a 8 miesiecy później urodziłam chłopca.
 
ja miałam podobne w ciąży po in vitro, nie było to poronienie, właściwie to nie wiadomo co to było bo nie było widać źródła. Ciaza była nadal w macicy a 8 miesiecy później urodziłam chłopca.
No ale jaki z tego wniosek? Ja nie napisałam,że to na pewno poronienie, ale możliwe,że nim jest. U mnie z kolei właśnie tak to wyglądało. Więc ile osób tyle historii.
 
reklama
Równie dobrze możesz mieć krwiak kosmówki i stąd ten skrzep, a ciąża nadal się rozwija. Tylko badanie ginekologiczne może rozwiać wątpliwości.
 
Do góry