reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to poronienie? (Uwaga zdjecia)

Bardzo możliwe, że jest to poronienie. Możesz oczywiście jechać na IP, tam zmierza poziom HCG i będzie jaśniejszy obraz. Byłaś już u lekarza na USG czy jeszcze nie?
@Belzaa poronienie to właśnie takie skrzepy. Skąd pewność, że zarodek jest jeszcze w środku?
Myślę, że wzywanie karetki tutaj kompletnie nie ma sensu. Nie ma tutaj nic co zagrażałoby życ

Bardzo możliwe, że jest to poronienie. Możesz oczywiście jechać na IP, tam zmierza poziom HCG i będzie jaśniejszy obraz. Byłaś już u lekarza na USG czy jeszcze nie?
@Belzaa poronienie to właśnie takie skrzepy. Skąd pewność, że zarodek jest jeszcze w środku?
Myślę, że wzywanie karetki tutaj kompletnie nie ma sensu. Nie ma tutaj nic co zagrażałoby życiu.
Pewności nie mam, że zarodek jest w środku ale powinna czym prędzej pojechać na sor, krwawienie jest bardzo mocne. Zaproponowałam jej karetkę bo kiedyś gdy również byłam w takiej sytuacji czekając aż mnie przyjmą w tym samym czasie karetka przywiozła dziewczynę z poronieniem i nią zajęli się szybciej, mimo że ja również skręcałam się z bólu i mocno krwawiłam.
 
reklama
Do góry