reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to poronienie?

Dołączył(a)
26 Maj 2022
Postów
8
Cześć dziewczyny. Jestem w 8 tyg ciąży. I nie wiem co się dzieje. 20 maja zrobiłam betę, wynik: 111526, 25 maja powtórzyłam betę, wynik: 104 623. Skąd ten spadek? i czy z ciążą jest wszystko dobrze skoro beta spadła.. Wizytę z usg mam w przyszłym tygodniu,
 
reklama
Ale skąd pomysł aby robić betę w 8 tygodniu ciąży? Masz jakieś dolegliwości? To zalecenie lekarza? Spadek w tym tygodniu ciąży nie jest normalny, masz mozliwość umówic się szybciej na wizytę?
 
Dzwoniłam, może uda się w piątek wizyta. Co do bety, to tak w ubiegłym tygodniu lekko krwawiłam, ale to takie krwawienie jak przy implantacji zarodka, może delikatnie dłuższe. lekarz zalecił betę ponieważ stwierdził, że tak trzeba, z wtorku na środę znowu krwawiłam i już bez żadnych konsultacji z lekarzem pojechałam na kolejną betę, no i tu zaskoczenie, bo zamiast wzrostu jest spadek..
 
No to może to zwiastować niestety poronienie. Kiedy miałaś ostatnia wizytę?
 
Takie lekkie krwawienie też może zwiastować poronienie ?? 20 marca, a więc w tej chwili jestem już w 9 tyg. wtedy kiedy zaczęłam krwawić byłam w 8 tyg.
 
No napewno to jest niepokojące jeśli beta spadła i krwawiłaś. Ale różne rzeczy są możliwe,musisz chyba niestety czekać na wizytę...
 
reklama
Moze jednak rozwazysz pojechanie na izbe przyjec? Lepiej sprawdzic dwa razy, niz sobie pluc w brode.
Nie chce cie straszyc. Plamienia w ciazy wystepuja i nie musza oznaczac czegos zlego, ale kazde trzeba konsultowac z lekarzem. U mnie poronienie zaczelo sie od plamienia.
 
Do góry