reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to poronienie??:(

reklama
Byłam u lekarza. Pęcherzyka płodowego w jajowodzie już nie ma, został tylko 13mm skrzep. Narazie nic z tym nie będzie robił, bo może samo się wchłonie, a w szpitalu wycieli by mi cały jajnik, albo jajowód. W każdym bądź razie z jajnika prawdopodobnie nic nie będzie. Następna ciąża możliwa za kilka miesięcy od ukończenia leczenia. Lekarz powiedział,że to jeszcze nie było dziecko, a dopiero podział komórek.
Myślałam, że będe bardziej przeżywała tą wiadomość, ale nie jest żle. Myślę już o następnym dziecku i to mnie chyba trzyma.
Pozdrawiam wszystkich i dziękuje za wsparcie w tych trudnych dniach.
 
Kasiu trzymaj się dzielnie. Zaglądaj do nas gdy tylko bedziesz chciala porozmawiac. Trzymam kciuki, zebys juz niedlugo mogla zaczac staranka.
 
właśnie wróciłam ze szpital. Trafiłam tam wczoraj ok.6.00 z ostrym bólem dołu brzucha. Myślałam już, że to krwotok i trafię na stół, ale już na izbie przestał mnie boleć. Zrobili mi badania i wyszło, że B-HCG jest coraz mniejsze co znaczy, że skrzep się wchłania.
Dzisiaj mój 3 letni synek zapytał czy mam w brzuszku jeszcze dzidzie. Odpowiedziałam mu, że nasza dzidzia poszłado nieba. Ale pocieszam się że już za 3 miesiące możemy znowu zacząć się starać o dzidzię.
Mam nadzieję, że za 4 miesiące będe już w ciąży ( dam wam znać).
Najważniejsze to wierzyć, że wszystko będzie dobrze i mieć nadzieje że już niedługo będzie nas czworo.
Pozdrawiam wszystkich.
Trzymajci się cieplutko.
 
zrob test, po poronieniu poziom hcg sie utrzymuje, moze tez byc tak ze to nie byl okres tylko dopiero sie zagniezdzala ciaza wiec mozliwe ze to bylo krawienie implantacyjne chociaz dziwne ze tak mocno cie bolal brzuch, mam nadzieje ze nie bralas ibupromu tylko nospe.. a poronienie z reguly trwa dluzej niz jeden dzien
 
Ja też myśle, że poronienie trwałoby dłużej, ale... w mojej rodzince tak było moja babcia szła do kościoła nagle zaczeła potwornie krwawić trwało to 1 dzień były to bliźniaki jeden niestety nie wytrzymał, więc zaczekaj do wizyty a w międzyczasie zrób sobie bete hcg i będziesz wiedziała co i jak.Trzymam kciuki, żeby jednak wszystko było ok.
 
kazde plamienie w ciazy nalezy natychmiast skonsultowac z lekarzem wiec lepiej jedz do szpitala, nie koniecznie oznacza to poronienie ale lepiej dmuchac na zimne niz potem sobie zarzucac ze sie czekalo. jedz do szpitala a nie czekaj do jutra
 
reklama
Do góry