reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to poronienie??:(

Dołączył(a)
28 Lipiec 2009
Postów
9
Witam.

18.07 zaczął mnie boleć dół brzucza myślałam, że to przed miesiączką ,ale nie dostałam jej przez następne 4 dni. Pomyślałam "może jestem z ciąży.
Zrobiłam test i wyszedł pozytywny :-), ale martwiłam sie bólem podbrzusza.
23.07 pojechałam do ginekologa, zbadał mnie, zrobił USG i powiedział, że to dopiero początki jeszcze nie widać płodu, dopiero zagnieżdża sie, ale wszystko jest OK i brzuch może boleć na początku ciąży. Uspokoił mnie, ale nie na długo.
Następnego dnia wieczorem zaczełam krwawić. Pojechałam na pogotowie lekarka powiedziała, że mogę ronić, albo i nie. USG mi nie zrobiła bo akurat przegrzał się apatar. Leżałam 2 dni. 3 dnia krwawienie ustąpiło więc wstwłam, a wieczorem znowu zaczełam krwawić, ale tym razem jest bardziej nasilone (wygląda jak miesiączka). I znowu leże. Jutro idę do ginekologa i spodziewam się najgorszego, ale gdzieś tam mam malutką nadzieje, że może.....
Z pierwszym dzieckiem było wszystko ok.
Może ktoś z Was miał podobne problemy .
 
reklama
Kasiu, jedź może do szpitala na izbę przyjęć? Powinni Cię zbadać. Może wystarczy podać progesteron i będzie dobrze. Co za baba w tym pogotowiu :no:
 
Właśnie wróciłam od lekarza. Prawdopodobnie jest to ciąża pozamaciczna, ale to jeszcze nie jest pewne. Być może jest to wczesna ciąża i jeszcze nie widać pęcherzyka płodowego w macicy, a w jajowodzie jest coś co go przypomina.
W poniedziałek się wszystko wyjaśni. Jaśli w macicy pojawi się pęcherzyk to wszystko będzie ok. A jeśli to coś w jajowodzie się powiększy, będzie to znaczyło że czeka mnie operacja i usuną pęcherzyk.:no:
 
reklama
Do góry