reklama
 1. Czy są tu jakieś listopadowe maleństwa? A czy mamusiu zrobiłaś już pamiątkową kartkę i wygraj jeden ze 100 zestawów od Baby Dove! Do 10.12 czekamy na listopadowe maluszki!

  Zamknij powiadomienie

Czy to potowki?

Temat na forum 'Noworodek' rozpoczęty przez Ewulka_a, 27 Maj 2018.

?

Czy to są potowki?

 1. Tak

  głosów: 1
  20,0%
 2. Nie

  głosów: 4
  80,0%
 1. Ewulka_a

  Ewulka_a Początkująca w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Kochane mamusie jak myślicie czy to są potowki? Czy czegoś się najadłam? :hmm: jutro mamy wizytę położnej i lekarza ale strasznie mnie martwią te krostki :sad:
   

  Załączniki:

 2. NeSSi

  NeSSi Moderatorka Członek załogi

  Najlepsze odpowiedzi:
  72
  To zdecydowanie nie są potówki, jest to odczyn alergiczny. Zmieniałaś środek do prania , płukania ? Wygląda jak alergia kontaktowa. Założyłaś może body nowe ?
   
 3. reklama
 4. jasani

  jasani Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  44
  Mamą jeszcze nie jestem, ale to zdecydowanie nie są potówki. Rzeczywiście wygląda to na jakąś alergię, ale nie związana z jedzeniem.
   
 5. olcia1718

  olcia1718 Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  87
  Nie nie potowki potowki wyglądają calkiem inaczej.. Wyglada właśnie jak alergia kontaktowa! ile maluszek ma ? Kiedy to sie pojawiło?
   
 6. czarnu1a

  czarnu1a Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Mój syn miał podobne ale nie tak dużo, i było alergia pokarmowa zmieniłam mu mleko mm i dostawał moje dodatkowo i miał takie krostki fakt nie dużo i z powrotem musiałam wrócić do tego mleka mm co dostawał od początku od urodzenia myślałam ze to moze ja czegoś się najadłam ale mojego pokarmu nie miałam tak dużo i więcej jadł mm i z powrotem wróciłam do tego mleka co dostawał od urodzenia w szpitalu i krostek nie ma.A jak ma to potówki
   
  Ostatnia edycja: 27 Maj 2018
 7. GoJ

  GoJ Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  15
  Potówki nie występują w takim nasileniu. Dla mnie to widoczne zmiany i albo jak dziewczyny piszą alergiczne choć widzę tu i ropienie więc obstawiałabym może trądzik niemowlęcy? Tak czy siak ja bym mimo że jestem matką dwóch dużych chłopców leciała z tym niemal na sygnale do lekarza...
   
 8. GoJ

  GoJ Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  15
  Myślę jeszcze o AZS lub ŁZS...
   
 9. maddziaa

  maddziaa

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  I ja też uważam, że to nie są potówki. Alergia albo kontaktowa albo pokarmowa, pomyśl dobrze, czy nie zjadłaś czegoś, bo dość silna reakcja.
   
 10. reklama
 11. aneczqa

  aneczqa Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  1
  Mój syn wyglądał podobnie przy lojotokowym zapaleniu skory. Ale musisz się zastanowić czy wyszło to mu nagle, czy stopniowo, gdzie się zaczęła ta wysypka itp. To będą ważne informacje dla lekarza bo niektóre wysypki wyglądają podobnie ale sposób w jaki się pojawiły i w jaki sposób postępują, czy powodują dyskomfort u dziecka , pomogą lekarzowi rozróżnić z czym macie do czynienia.
   
 12. GoJ

  GoJ Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  15
  No właśnie dlatego napisałam o ŁZS a ty mnie utwierdziłaś ;)
   

Poleć forum