reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to pozytywny test ciążowy czy kreska fabryczna??

Dziewczyny robiłam wszystko jak w instrukcji. Czyli 3 krople i odczekać max 1-3min. Po wyniku zauważyłam,że jest wylany i mam świadomość tego, bardziej mi chodzi o to czy ta druga kreska przy tej całej sytuacji ma sens 🙂
Wydaje mi się, ze ta kreska może oznaczać wszystko i jak dla mnie wyglada na testowa. No ale mogła się nie wybawić przez to, ze test zalany 😉
 
reklama
Wydaje mi się, ze ta kreska może oznaczać wszystko i jak dla mnie wyglada na testowa. No ale mogła się nie wybawić przez to, ze test zalany 😉
I taka odpowiedź mnie satysfakcjonuje , na 100% polecę dziś kupić 2 test , a kolejne moje pytanie brzmi co sądzicie o testach "PINK TEST super czuły " czytałam dużo o nich ,że mogą wskazywać dwie kreski nawet gdy ciąży nie ma :)
 
I taka odpowiedź mnie satysfakcjonuje , na 100% polecę dziś kupić 2 test , a kolejne moje pytanie brzmi co sądzicie o testach "PINK TEST super czuły " czytałam dużo o nich ,że mogą wskazywać dwie kreski nawet gdy ciąży nie ma :)
Ja robiłam te strumieniowe - nigdy fałszywie nie pokazał mi ciąży, tj. nie był fałszywie pozytywny. Niby są super czule, ale to nie do końca tak wyglda, jak sobie wyobrażamy. Przy becie 8,5 miałam blada kreskę, a za dwa dni biel vizira przy becie ok 43. Przy niskich wartościach miga się pojawić takie hocki klocki 😉🙈
 
Ja robiłam te strumieniowe - nigdy fałszywie nie pokazał mi ciąży, tj. nie był fałszywie pozytywny. Niby są super czule, ale to nie do końca tak wyglda, jak sobie wyobrażamy. Przy becie 8,5 miałam blada kreskę, a za dwa dni biel vizira przy becie ok 43. Przy niskich wartościach miga się pojawić takie h
Jak nic teraz z tego testu nie wyjdzie ,to poczekam do @@ bo jeszcze trochę czasu mam ,a jak wspomniałam wyżej robimy to dosyć regularnie więc może i dopiero coś z tego wyjdzie a być może już jest. Od razu wyprzedze was dziewczyny,potrafię liczyć ile trzeba czasu na zapłodnienie 😂 niestety z każdym miesiącem nic ,a wyniki niby dobre prócz mojej niedoczynność tarczycy.
 
Jak nic teraz z tego testu nie wyjdzie ,to poczekam do @@ bo jeszcze trochę czasu mam ,a jak wspomniałam wyżej robimy to dosyć regularnie więc może i dopiero coś z tego wyjdzie a być może już jest. Od razu wyprzedze was dziewczyny,potrafię liczyć ile trzeba czasu na zapłodnienie 😂 niestety z każdym miesiącem nic ,a wyniki niby dobre prócz mojej niedoczynność tarczycy.
Daj znać jak wyszedł 😉
 
I taka odpowiedź mnie satysfakcjonuje , na 100% polecę dziś kupić 2 test , a kolejne moje pytanie brzmi co sądzicie o testach "PINK TEST super czuły " czytałam dużo o nich ,że mogą wskazywać dwie kreski nawet gdy ciąży nie ma :)
Mnie strumieniowy z Pink nigdy w błąd nie wprowadził a jak zaszłam w ciążę to od razu pokazał dwie kreski mimo, że inny tego nie wykrył
 
Jeśli na tamtym teście mimo zalania jest 2
Kreska to dzisiaj będzie znacznie ciemniejsza. Nie pij i nie siusiaj z 2h przed robieniem 🙂
 
reklama
Hej dziewczyny dziś zrobiłam ten sam test z porannego moczu,dziś cień cienia na teście bez zalań itd w czasie napisanym na ulotce. Zdjęcia niestety nie robiłam,bo słabo widać ten cień nawet dla nas. Myślę,że nie ma co jakoś szaleć i spokojnie czekać do @@ o ile przyjdzie :)
 
reklama
Do góry