reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy to prawda, ze od4 miesiaca trzeba uzywac jakis kremow do wcierania w brzuch?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Żuczku - to jest krem-żel pod prysznic, ale oliwka bardziej mi podchodzi - ma taki śliczny zapach - i po niej brzusio jest taki mięciutki jak cocolino.
Nie mam zamiaru zrezygnować z niej. Narazie smaruję brzuszek dwa razy dziennie, ale w późniejszych miesiącach mam zamiara zwiększyć częstotliwość.
Buziaczki
 
Ja narazie stosuje tę zachwalaną oliwkę w spray'u - nie zostawia tłustego filtru, czuć, że skórka jest dobrze nawilżona. Jak już brzuszek mi zacznie rosnąć od małego przybysza, a nie od jedzenia ;) zaopatrze się pewnie w jakiś dobry kremik na rozstępy.
 
W pierwszej ciąży kremik na rozstępy mi nie pomógł dlatego tym razem będę używała oliwki dla dzieci.

 
vero ja uzywałam podczas pierwszej ciazy krem dla kobiet w ciazy FISSAN (ok. 20 zł), i nie pojawil mi sie zaden rozstęp na brzuszku, ale moze to tez zalezec od skóry i wielkosci brzuszka.
 
cze
ja uzywam oliwki pielegnacyjnej do ciała ktora nawilza wysuszona skure nie koniecznie musi to byc krem.
 
cześć dziewczyny!!!!!!!ja stosowałam krem FISSAN jest zaje fajny, niedrogi i nie uczula!!oliwka jest ok.- na początku!!!!
bo niestety nie ujędrnia dobrze skóry !!!!!a rozstępy tylko na to czekaj :laugh: :laugh: :laugh:
pb1002369gj.jpg
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry