reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy to prawda, ze od4 miesiaca trzeba uzywac jakis kremow do wcierania w brzuch?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Choć ponoć z tymi ciemnymi rozstępami w pierwszej fazie można niby walczyc... Ale jak już są jasne w drugiej, to gorzej. Tylko jakoś nie wierzę w to, że mogą zniknąć :(
 
reklama
no niestety rozstępy są jak blizny, jednynie z czasem mogą się stać mniej widoczne...
 
Ja niestety mam ich troche, zostaly z czasow dorastania, glownie na udach. I tak, jak pisze ewach6 i Kosmi, nic sie z tym dranstwem zrobic nie da - probowalam juz wielu cudownych srodkow i drogich kremow, ale wszystko na nic. Jak juz wyjda to trzeba po prostu nauczyc sie z nimi zyc. Z czasem bledna i faktycznie sa malo widoczne. Problem z nimi tak naprawde pojawia sie latem, gdy cialo sie opali - one niestety sie nie opalaja i pozostaja blade - wtedy to jest koszmar - moje uda wygladaja jak zebra :( Na razie - odpukac - nie wyhodowalam zadnych nowych - mam nadzieje, ze tak dotrwam do konca choc martwie sie caly czas, bo juz czytalam kilka postow na forum, gdzie podobno wyszly dziewczynom pod samiutenki koniec ciazy, albo nawet w trakcie porodu. Ale co moge to robie - to znaczy dzielnie sie smaruje kremami przeciw i oliwka i mam nadzieje, ze sie uda ich uniknac!
 
no ja w pierwszej ciąży nie miałam i mam nadzieje ze nie wyjdą
myslałam ze to krem działa ale chyba to zalezy od skóry kobiety
 
jak troche czytałam o tym to doszłam do stwierdzenia jakiejś pani dermatolog, że tak naprawde dużo więcej daje samo wsmarowywanie i przy tym masowanie skóry niż sam krem :)
 
ja staram sie smarować raz dziennie brzuch a powinnam przynajmniej dwa
 
ja praktycznie nie smaruje sie niczym - ale za to przy kapieli zawsze masuje sobie brzuszek :)
 
a ten mój krem jest bardzo tłusty ale jaka super jest po nim skóra
 
reklama
Wracam do tematu... Otóż pokazały mi się rozstępy na... piersiach!! Kurcze blade!! Niewielkie kreseczki, ale są. I to tak nagle się pojawiły, buu.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry