reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy to prawda, ze od4 miesiaca trzeba uzywac jakis kremow do wcierania w brzuch?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Cześć dziewczyny, zajrzałam do Was z listopada.Ja też od początku wcieram albo oliwkę albo balsam nawilżający nie tylko na brzusio ale też smaruję piersi i pośladki. Przedtem robię sobie mały masaż rękawicą do kąpieli ( taką ostrzejszą) z tym ,że brzuch trochę delikatniej. To jest sprawdzony sposób mojej kuzynki, która urodziła czwórkę dzieci i niema rozstępów. Ale nie zapominajcie o piersiach i pośladkach. Powodzenia.
 
reklama
Jestem za oliwką - daje zdecydowanie lepszy efekt niż balsamy, a poza tym jest na pewno zdrowsza ( w końcu przeznaczona dla niemowląt, hihi). A kremik na rozstępy swoją drogą trzeba by kupić, tylko że w sklepie wybór taaaaaki, a ja nie mam pojęcia na co się zdecydować. No i żeby cena była rozsądna (Vichy odpada :p). Poradźcie coś.
 
Krem Gerbera jest niezły i ma sympatyczną cenę (ok.24 zł za 150 ml). Dziewczyny stosują jeszcze fissan (17 zł) ale trzeba lubić tłuste maści by go polubić. Jest jeszcze ziajka (też ok.17 zł) ale jak dla mnie za długo się wchłania i ma coś nie taki zapach (ładny ale nie w moim stylu).
Ważna bardzo jest systematyczność i pamiętanie o wszystkich rejonach zagrożonych.
 
tez sobie kupila,:}. mam wrazenie jakby mi ktos brzuszek od wewnatrz rosciagal;/// chyba jestem autosugestywna:*buzka
 
Ja też codziennie robię masaż po kąpieli: piersi, uda i pośladki. Kupiłam też w Rossmanie oliwkę przeciw rozstępom. jest miła, szybko się wchłania i ma bardzo ładny zapach, polecam ;) K
 
Kinga! Jak nazywa się ta oliwka przeciw rozstępom. Mam kilka po pierwszej ciąży, ale tym razem może mi ich przybyć więcej bo ta dzidzia rośnie jak na drożdżach i już mam brzuszek.
Niektórzy myślą, że jestem już w piątym miesiącu a ja zaczynam dopiero 13 tydzień.
 
Ja do tej pory nic nie używałam, ale 3 dni temu na zakupach w Rossmanie zauważyłam oliwke przeciw rozstepom jakiejs niemieckiej firmy (napisze jaka jak wroce do domciu) Oliwka bardzo ladnie pachnie i super sie wciera. Smaruje nia piersi, brzuch, uda i jeszcze cala linie pasa (ostatnio widzialam dziewczyne z rozstepami na bokach i plecach) i chcialabym temu zapobiec jak sie da
 
Koniecznie napisz, muszę już coś kupić bo brzusio mi rośnie dość szybko i nie chcę, żeby przybyło mi więcej rozstępów do tych które już posiadam.
 
reklama
Asiu, ja używam "Babydream" - Olejek przeciw rozstępom. Jest to produkt z grupy Rossmann, wiec nie wiem czy tylko tam nie mozna go kupic.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry