reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to prawidłowy przyrost HCG

reklama
Jestem po wizycie , widać na USG zarodek z bijącym serduszkiem , płód ma 0,37 cm i jest to 6 tydzień ciąży .Lekarz kazał odstawić luteine i zastrzyki z heparyny ,przepisał za to globulki z progesteronem mikronizowanym czy któraś z was stosowała takie coś?
 
Jestem po wizycie , widać na USG zarodek z bijącym serduszkiem , płód ma 0,37 cm i jest to 6 tydzień ciąży .Lekarz kazał odstawić luteine i zastrzyki z heparyny ,przepisał za to globulki z progesteronem mikronizowanym czy któraś z was stosowała takie coś?
Dlaczego przyjmujesz heparynę? Ja dostawałam na podtrzymanie ciąży bo mam zespół antyfosfolipidowy. Bez heparyny ciąża umierała. Mam nadzieję, że twój lekarz wie co robi odstawiając heparynę. Zwłaszcza, że progesteron zagęszcza krew w sposób naturalny
 
Stres wpływa na wynik pomiaru ciśnienia - i lekarz zawsze mierzył mi na koniec wizyty, jak się upewniłam, że wszystko jest w porządku. Jak martwi Cię to ciśnienie, to kup sobie ciśnieniomierz i kontroluj w domu.
 
reklama
Do góry