reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to przez ząbkowanie?

tata Mikołaja

Początkująca w BB
Dołączył(a)
24 Luty 2019
Postów
26
Chłopak 6,5 miesiąca: katar czerwone powieki , kichanie ale brak gorączki. Ciągle grymasi. Wygooglowałem ,że to może przez ząbkowanie.
Czy może to jest katar sienny, dużo roślin teraz kwitnie (np. akacja)
Czy może jakiś wirus go łapie?
 
reklama
Rozwiązanie
Chłopak 6,5 miesiąca: katar czerwone powieki , kichanie ale brak gorączki. Ciągle grymasi. Wygooglowałem ,że to może przez ząbkowanie.
Czy może to jest katar sienny, dużo roślin teraz kwitnie (np. akacja)
Czy może jakiś wirus go łapie?
Moja córka na ząbki ma katar zawsze i kaszel wtedy w pozycji leżącej gdy śpi. Być może syn ma tak samo .. jeśli nie ma gorączki to nie trzeba panikować. A oczka może katarem zatarł. U nas właśnie tak zrobiła sobie zapalenie spojówek
Moj mlodszy syn łapie kaszel gdy ida mu zeby i kiedy wyjdzie kaszel przechodzi. Powiem szczerze, ze moze to byc alegia dlatego ja bym proponowala wizyte u lekarza. Aktualnie wszystko pyli i bedzie jeszcze gorzej bo wszystko wztosnie gdy nasza pogoda zrobi sie sloneczna i jeszcze bardziej wietrzna. Jesli to katar alergiczny i oczka tez zaczerwienione na tle alergicznym to prawdopodnie dostaniecie jakis lek antyhistaminowy. Lekarz ustali tez dawkowanie.
 
Chłopak 6,5 miesiąca: katar czerwone powieki , kichanie ale brak gorączki. Ciągle grymasi. Wygooglowałem ,że to może przez ząbkowanie.
Czy może to jest katar sienny, dużo roślin teraz kwitnie (np. akacja)
Czy może jakiś wirus go łapie?
Moja córka na ząbki ma katar zawsze i kaszel wtedy w pozycji leżącej gdy śpi. Być może syn ma tak samo .. jeśli nie ma gorączki to nie trzeba panikować. A oczka może katarem zatarł. U nas właśnie tak zrobiła sobie zapalenie spojówek
 
Rozwiązanie
Do góry