reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to różyczka?

reklama
Dlatego jest duże prawdopodobieństwo, że jest to wynik fałszywie dodatni. Albo jest to dość stare zakażenie i swartości ą w granicach błędu (ale ogólnie maleją). Ja mam przeczucie, że u Ciebie jest wszystko w porządku. Niech to tylko lekarz potwierdzi, byś już nie musiała sobie tym głowy zajmować.
 
Dziewczyny, jak mam rozumieć ten wynik? Przechodziłam juz kiedyś ebv i mam przeciwciała czy aktualnie przechodzę? wizyta dopiero w czwartek u specjalisty
 

Załączniki

  • IMG_9161.jpg
    IMG_9161.jpg
    102 KB · Wyświetleń: 88
Czyli mamy rozumieć, że wynik jest fałszywie dodatni/niejednoznaczny?
Super!
tak, Pani doktor powiedziała, ze wynik jest fałszywie dodatni. W ciąży wszystko skacze a badania sa tak dokładne, ze mogą wykrywać jakieś inne białka komórkowe i zaliczać do różyczki. Mam sie nie przyjmować i nie robić awidnosci bo nie ma po co. Powiedziała rownież, ze byłam szczepiona i wyniki w klasie IgG mam wysokie bo 97 wiec tutaj nie ma mowy o aktywnej różyczce. :)
 
reklama
tak, Pani doktor powiedziała, ze wynik jest fałszywie dodatni. W ciąży wszystko skacze a badania sa tak dokładne, ze mogą wykrywać jakieś inne białka komórkowe i zaliczać do różyczki. Mam sie nie przyjmować i nie robić awidnosci bo nie ma po co. Powiedziała rownież, ze byłam szczepiona i wyniki w klasie IgG mam wysokie bo 97 wiec tutaj nie ma mowy o aktywnej różyczce. :)
 
Do góry