reklama

Czy to są dni płodne?

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Karolina93, 21 Grudzień 2015.

1. Karolina93

Karolina93 Fanka BB :)

Kochane, z racji tego, że staram się o maleństwo to cykl kobiecy mnie interesuje bardziej intensywnie niż dotychczas. Chodzi o dni płodne, mam taki czas w miesiącu raczej to jest jeden dzień gdzie mam taki śluz, który wygląda jak białko jaja kurzego i moje pytanie jest takie czy to jest już ta owulacja czy to sygnał o zbliżającej się owulacji?

2. NeSSi

NeSSi & Michałek :)

Wiele by ci pomogła obserwacja swoich cykli. Zainteresuj się może szerzej tematem kalendarzyka, pomiarem temp., oraz oceną śluzu szyjkowego. Ale wpierw musisz określić, czy masz regularne cykle czy też nie. Itp.
    Na podstawie tego co podałaś trudno coś wywnioskować, jedynie mogę dodać, że ma ''właściwości'' śluzu płodnego. Ale na pewno nie samej owulacji.

3. reklama
  4. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

Najprościej i najłatwiej kupić testy owulacyjne :)

5. Bestyja :P

Bestyja :P Administrator Członek załogi

Mozesz tez wejść na nasze forum , gdzie piszą dziewczyny starające się o dzieci. Staramy się

6. Karolina93

Karolina93 Fanka BB :)

nawet nie wiecie, jak żałuje, że tych obserwacji wcześniej nie prowadziłam.... chyba wypróbuje te testy owulacyjne :)

7. Luxuorius

Luxuorius Moderatorka Członek załogi

polecam testy owulacyjne, ale ten sluz jak bialko kurze to wlasnie owu, to ten dzien :biggrin2: mnie jeszcze wtedy kluja jajniki mocno

8. NeSSi

Nie ma śluzu owulacyjnego, tylko płodny ;)

9. Luxuorius

a co ja napisalam? ze jak jest sluz plodny to jest wtedy owu...albo jej zaczatek

10. reklama
  11. NeSSi

No niech Ci będzie ;)

12. Luxuorius

moze zle to ujelam, chodzi mi o to, ze jak pojawia sie plodny sluz to u mnie wtedy jest uwulacja, o tak moze byc?

Poleć forum