reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to są właśnie ,,te,, mdłości?

Dmalw

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Kwiecień 2019
Postów
3 389
Cześć Dziewczyny.
Jestem w 6 tc.
Od wczoraj jest mi niedobrze ,a dzisiaj rano obudziłam się i pierwsze co czułam to nie mdłości tylko POTWORNE ssanie w żaładku jakbym tydzień nie jadła i po chwili już nudności.
Czy tak się objawiają te mdłości ciążowe , ze czuje to aż od zaladka ? Od wrażenia pustego żołądka ciągle jest mi niedobrze. Moim rytuałem i nałogiem było picie porannej kawy a teraz nie byłam w stanie.




To moja 3 ciąża.
Pierwsza obumarła w 8tc
I kolejna biochemiczna. W żadnej nie miałam takich odczuć.

Zastanawiam się czy to mdłości ciążowe ,czy jakieś zatrucie ale nic specjalnego nie jadłam.
 
reklama
Rozwiązanie
PS. Dzisiaj otworzyłem tylko oczy i od razu Mydło Ści… Zlałem się potem. Ale popchnęłam herbatniki, wypiłam wodę i już jest ok! To tak ma działać?[emoji15][emoji13]

Przede wszystkim masz się zając sobą i swoim zdrowiem. Prawda jest taka, ze w razie czego oferta twojej pracy będzie wydrukowana w gazecie jeszcze przed twoim nekrologiem. Praca jak nie ta to inna...a z ciąża to sama wiesz jak może być.

Nie ma zasady jak działają mdłości. Tobie uda się popchnąć herbatnika, mnie się nie udawało wstać z łóżka no sufit i podłoga to były dla mnie jedno i to samo...
U mnie było tak ze jak byłam głodna to straszne miałam mdlosci a z kolei jak miałam mdlosci to nie mogłam nic zjeść i takie błędne koło. Na początku ciąży nie miałam żadnych zachcianek, po prostu w myślach wyszukiwałam jedynie rzeczy które mogłabym zjeść i które nie będą mi śmierdziały.
Zdrówka !
 
reklama
PS. Dzisiaj otworzyłem tylko oczy i od razu Mydło Ści… Zlałem się potem. Ale popchnęłam herbatniki, wypiłam wodę i już jest ok! To tak ma działać?[emoji15][emoji13]

Przede wszystkim masz się zając sobą i swoim zdrowiem. Prawda jest taka, ze w razie czego oferta twojej pracy będzie wydrukowana w gazecie jeszcze przed twoim nekrologiem. Praca jak nie ta to inna...a z ciąża to sama wiesz jak może być.

Nie ma zasady jak działają mdłości. Tobie uda się popchnąć herbatnika, mnie się nie udawało wstać z łóżka no sufit i podłoga to były dla mnie jedno i to samo...
 
Rozwiązanie
Do góry