reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy to skaza??????????

aguska2017

Fanka BB :)
Dołączył(a)
12 Listopad 2010
Postów
8 056
Miasto
Elbląg-Płock
Witam.
mój synek ma prawie 13 msc i jak do tej pory nie miał żadnych objawów alergii.Pił mleko nan pro3 i gdy skończył rok przeszliśmy na nestle junior.pił o smaku naturalnym bądź waniliowym.I wtedy się zaczęło.dodam że w między czasie także jadał jogurt naturalny z jakimś owocem czasem serki chlebek z masełkiem i wędlinka itp.zaczęło się od drobniutkich krostek na policzkach które były lekko zaczerwienione.po 2 tyg zrozumiałam że to nie przez zimno a raczej uczulenie.tylko na co?
teraz tą kaszkę ma głownie na policzkach ale i już na ciałku delikatnie widać.Wczoraj byliśmy u lekarza i doktor kazała usunąć z diety wszystkie owoce soki deserki serki biszkopty.i ponownie podawać nan 3.do tego dostał zyrtec wapno i maść laticort która mam użyć tylko przez 3 dni.
mam pytanie czy to może być skaza białkowa?A jak tak to czy to możliwe że wcześniej wogóle się nie objawiała?
 
reklama
Do góry