reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to skok rozwojowy?

Needi

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Marzec 2013
Postów
2 035
Witam
Moja córka ma 2,5 roku. Od marca robi siusiu do kibelka. Z kupką była niechętna ale też większość wylądowała w toalecie.
Od dwóch tygodni coś się dzieje z moim dzieckiem. Nagle stała się nieśmiała, ciągle chce żebym ją przytulała, nie chce nigdzie wychodzić a niedawno była tego odwrotnością. Zaczęły się też histerie z byle powodu i bez powodu. A kiedy chcę wyjść do innego pokoju żeby ona ochłonęła to czepia się mnie w panice i krzyczy. Zaczęła też znowu popuszczać siusiu a w napadach histerii nawet się moczy, a dziś zrobiła kupę do pieluchy, bo na noc jej zakładamy, i nawet nie zawołała że ma. Martwię się o nią. To jakiś regres? Skok rozwojowy? Jestem w ciąży i za dwa miesiące rodze, ale wątpię żeby to była przyczyna. Jestem teraz z nią w domu, śpi ze mną jak zawsze a jedyne co się zmieniło to pokój spania. Wysłuchałam krótki filmik na jednej stronie że właśnie podczas skoku rozwojowego może nastapić również cofnięcie umiejętności. Czy to to? Czy któraś mama spotkała się z takim cofnięciem w temacie odpieluchowania?Błagam o pomoc. Martwię się o nią
 
reklama
Do góry