reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to skurcze?

E

Ewka34

Gość
Dziewczyny,mam pytanko.. lekarz mi powiedzial ze moja szyjka jest wygladzona,2 cm rozwarcia,mala jest w kanale bardzo nisko i blisko juz.. jestem w 38 tyg skonczonym, od 4 tyg zawsze mnie cos bolalo,skurcze ,napinania itd.. od wczoraj raptem 2 skurcze.. ale.. mam takie mocne strzaly w łonie i ida az do tej wygladzonej szyjki.. bardzo bolace, teraz az krzyknelam,a mam wysoki prog bolu.. tylko to nie sciska i nie jest dlugie,po prostu ostry strzal.. to tez jest skurcz czy co? No i czemu dzis jest tak lajtowo? Nawet mala sie zbytnio nie rusza.. a czop mi wczoraj chyba wylecial do konca bo odchodzil czesciowo, a wczoraj z krwia.. dzis bez krwi juz..
 
reklama
Skurcze raczej nie powinny być takim strzałem bólowym. Poczujesz skurcz a potem jego siła się zwiększa. Jedynie gdy masz około 10 cm rozwarcia to wtedy są to takie bolesne, szybkie i ostre strzały można powiedzieć :) lepiej powiedz o tym swojemu lekarzowi.
 
Skurcze raczej nie powinny być takim strzałem bólowym. Poczujesz skurcz a potem jego siła się zwiększa. Jedynie gdy masz około 10 cm rozwarcia to wtedy są to takie bolesne, szybkie i ostre strzały można powiedzieć :) lepiej powiedz o tym swojemu lekarzowi.
Bylam wczoraj ,mowilam o tych strzalach ale nic mi nie powiedzial.. teraz pojawil sie trzeci skurcz ,monitoruje je i sa co ok 2 godz dzis..
Pytam o te strzaly bo szyjka juz nie ma z czego sie skracac ,a boli to strasznie..
 
Bylam wczoraj ,mowilam o tych strzalach ale nic mi nie powiedzial.. teraz pojawil sie trzeci skurcz ,monitoruje je i sa co ok 2 godz dzis..
Pytam o te strzaly bo szyjka juz nie ma z czego sie skracac ,a boli to strasznie..
Oj to współczuję. Mi czop zaczął krwisty odchodzić w szpitalu i skurcze rozpoczęły się od delikatnych , więc w takim razie ciężko mi cokolwiek doradzić w tej kwestii. Pozdrawiam ☺️
 
Dziewczyny,mam pytanko.. lekarz mi powiedzial ze moja szyjka jest wygladzona,2 cm rozwarcia,mala jest w kanale bardzo nisko i blisko juz.. jestem w 38 tyg skonczonym, od 4 tyg zawsze mnie cos bolalo,skurcze ,napinania itd.. od wczoraj raptem 2 skurcze.. ale.. mam takie mocne strzaly w łonie i ida az do tej wygladzonej szyjki.. bardzo bolace, teraz az krzyknelam,a mam wysoki prog bolu.. tylko to nie sciska i nie jest dlugie,po prostu ostry strzal.. to tez jest skurcz czy co? No i czemu dzis jest tak lajtowo? Nawet mala sie zbytnio nie rusza.. a czop mi wczoraj chyba wylecial do konca bo odchodzil czesciowo, a wczoraj z krwia.. dzis bez krwi juz..
No jak mała się nie rusza tak jak do tej pory to pewnie lada moment urodzisz.
 
Bylam wczoraj ,mowilam o tych strzalach ale nic mi nie powiedzial.. teraz pojawil sie trzeci skurcz ,monitoruje je i sa co ok 2 godz dzis..
Pytam o te strzaly bo szyjka juz nie ma z czego sie skracac ,a boli to strasznie..
Może czujesz jak się rozwiera lub głowa dziecka uciska przy skurczu na nerw
 
reklama
Chodziło mi konkretnie o ściśnięcie nerwu tak jakby prąd z szyjki bezpośrednio do mózgu szedł.
Mozna by tak porownac ale bardzo silnie.. i konkretnie z łona w dol "szyjki" ,to co mowisz? No bo nie ma co sie juz tam skrocic.. licze skurcze ktore zaczely sie pojawiac tyle ze co 2 godz narazie i to te promieniujace na krzyz i nogi.. z reguly mialam jeden taki i to wnocy.. dzis juz 3.. nie chce sie nakrecac ,ale chyba mimowolnie to robie :p
 
Do góry