reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to świadczy o poronieniu?

Wiem, że pytałaś też w innym temacie, ale nie martw się. Druga ciąża skończyła się dobrze i czasem miałam jak Ty - czułam się lepiej. Też oblatywał mnie strach. Na drugi dzień za to znów wymiotowałam jak szalona.

U mnie ból piersi zniknął w drugim trymestrze, podobnie jak wymioty.

Nie martw się na zapas - przede wszystkim trzeba być dobrej myśli. Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze no i za Twoj spokój.
 
reklama
Hej, nie martw się- objawy mogą jednego dnia być słabe lub zniknąć nawet na kilka dni, by potem powrócić ze zdwojoną siłą.

U mnie obecnie 19 tc, mniej więcej w takim samym czasie, co Tobie ból moich piersi zniknął (akurat jak przyszły moje okłady żelowe😉), by za kilka dni wrócić ze zdwojoną siłą.

Natomiast jeśli ból brzucha (mocny o charakterze skurczowym), kłucie w szyjce się powtórzyło, skonsultowałabym to z lekarzem.

Na bóle brzucha, twardnienie, czy napinanie brzucha dobrze jest zacząć suplementować magnez dla kobiet w ciąży.
dodatkowo? Biorę femibion. Co prawda już powinnam zacząć 2 ale mam jeszcze końcówkę jedynki i chce wybrać do konca
 
dodatkowo? Biorę femibion. Co prawda już powinnam zacząć 2 ale mam jeszcze końcówkę jedynki i chce wybrać do konca
Tak, dodatkowo.

Poza tym zmieniłabym Femibion na Puerię Duo lub MamaDHA Premium Plus- oba preparaty mają składy zgodne z wytycznymi PTGiP i w zasadzie są chyba najlepsze na rynku.
Femibion ma zbyt rozbudowany skład, a w ciąży im więcej, nie znaczy lepiej.
Widzę, że Femibion2 ma magnez, ale ja bym odpuściła zażywanie tego preparatu.
Poza tym ma za mało kwasów DHA w porównaniu do tamtych dwóch, a ich suplementacja w ciąży jest równie ważna, jak kwasu foliowego.
 
Tak, dodatkowo.

Poza tym zmieniłabym Femibion na Puerię Duo lub MamaDHA Premium Plus- oba preparaty mają składy zgodne z wytycznymi PTGiP i w zasadzie są chyba najlepsze na rynku.
Femibion ma zbyt rozbudowany skład, a w ciąży im więcej, nie znaczy lepiej.
Widzę, że Femibion2 ma magnez, ale ja bym odpuściła zażywanie tego preparatu.
Poza tym ma za mało kwasów DHA w porównaniu do tamtych dwóch, a ich suplementacja w ciąży jest równie ważna, jak kwasu foliowego.
yhymm no mi femibion polecił ginekolog więc kupiłam. Dzięki za informacje 😉
 
yhymm no mi femibion polecił ginekolog więc kupiłam. Dzięki za informacje 😉
Mi także ginekolog polecał zupełnie inne suplementy od tych, które zażywam😉.
Nawet dostałam darmowe próbki.

Trzeba pamiętać, że ginekolodzy polecają suple tych firm, z których w danym momencie czerpią korzyści.

Akurat ja korzystałam z tego wpisu i podjęłam sama decyzję, jakie suplementy wybrać, bo naprawdę wszystkiego, jak leci w ciąży brać nie można:
 
Do góry