reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to trzydniowka?

U nas przy trzydniówce wysypka wyglądała zupełnie inaczej, były dość duże plamy i przede wszystkim bardziej ciemne
 
Ostatnia edycja:
reklama
U nas przy trzydniowce temp dochodziła do 41 stopni córka miała 7 miesięcy następnego dnia dostała wysypki na całym ciele prócz głowy dentyczne spore czerwone plamki widoczne gołym okiem z godziny na godzinę były coraz jaśniejsze następnego dnia ciężko było je dojrzeć. Po trzech dniach znikły zupełnie razem z gorączka.
 
U nas przy trzydniowce wysypka pojawiła się dopiero po trzech dnia kiedy temp odpuściła. Była ma całym ciele i po 24 godzinach znikła.
Oprócz gorączki ponad 39 stopni nie było zadnych innych objawów.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
U nas trzydniowka towarzyszyła wyrzynajacym się ząbkom zapaleniu gardła i spojówek to był po prostu armagedon.
 
Niecałe 8 miesięcy najpierw gorączka 38 po dwóch godzinach prawie 42 dziecko parzylo w rękach do tego na zewnątrz upał 40 stopni i święto 15 sierpień. Na szczęście nie spanikowalam podałam za zgodą mamy peralgine rozkruszona i rozpuszczone w przegotowanej wodzie bo żadne syropy nie działały... szybko rozeebrałem dziecko i włożyłam do wanny z temp wody o 5 stopni niższa niż jej ciała i po pół godziny było poniżej 39... Nikomu nie życzę dla matki to był horror... dziecko miało gorączkę ponad 38 podalam nurofen usnela po godzinie budzi się prawie 42 stopnie...
 
Do góry