reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to wyciek wód płodowych

Dołączył(a)
21 Październik 2013
Postów
3
Od jakiegoś czasu czuję się "mokro" kilka razy dziennie muszę zmieniać wkładki. Jestem dopiero w 5 miesiącu ciąży.
Wydzielina nie jest gęsta, ma bezbarwny kolor czasami jasnoróżowy. Boję się, że jest coś nie tak. Kupiłam test na wyciek wód płodowych przez internet jutro powinien dojść i jak on nic nie wykażę to zgłoszę się do lekarza. Czy któraś z Was miała coś takiego?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Nie rozumiem na co czekasz nie prosciej i przede wszystkim bezpieczniej jechac na izbe przyjec?????? Zwlaszcza,ze piszesz ze jest czasami koloru jasnorozowego tak nie moze byc owszem pod koniec ciazy ale nie w 5 miesiacu to sie moze tragicznie skonczyc......oczywiscie nie zycze tego nikomu bo sama przez to przeszlam i wiem jaki to bol i cierpienie ja wychodze z zalozenia ze lepiej miec o jedna wizyte za duzo niz o jedna za malo wiec nie czekaj na jakis test z internetu tylko jedz to skontrolowac do lekarza
 
Czesć.
Ja zamówiłam sobie paski lamuksowe bo są duż o tańsze a to jest to samo co ta wkładka tylko że ona kosztuje kupe kasy bo jedna ponad 30 zl z tego co czytałam xD Powinnaś od razu jechać do szpitala! Ja miałam od wczoraj wieczora dużo wodnistej, bezbarwnej wydzieliny i wkładka jest często mokra i byłam dziś w szpitalu. gin mnie zbadał i na szczęście wszystko jest ok. Nie wiem na co czekasz! Dodam że też jestem w 5 miesiącu i okazało się że to przez antybiotyk który zażywam na zatoki zmieniła się moja flora bakteryjna i muszę zażywac regularnie probiotyk. Do tego doszła Luteina która podobno wzmaga to coś co ze mnie leci. Nie wiem na co czekasz?!?! Do szpitala i to już. Ginekolog da Ci więcej pewności przez usg niż wkładka! Powodzenia i oby wszytsko było ok..
 
nosleep25 spamować też należy mądrze, bo aż nie chce mi się wierzyć, że jakakolwiek kobieta w ciąży, jeśliby podejrzewała wyciek wód nie pojechałaby natychmiast do szpitala. Fragment "kilka razy dziennie muszę zmieniać wkładki" oraz "wydzielina nie jest gęsta, ma bezbarwny kolor czasami jasnoróżowy" mówi o totalnej ignorancji i nieznajomości tematu ciąży. Nazwę firmy usunęłam z Twojego postu. wrr


user-offline.png.pagespeed.ce.NmJek8_sKn.png
 
nosleep25 spamować też należy mądrze, bo aż nie chce mi się wierzyć, że jakakolwiek kobieta w ciąży, jeśliby podejrzewała wyciek wód nie pojechałaby natychmiast do szpitala. Fragment "kilka razy dziennie muszę zmieniać wkładki" oraz "wydzielina nie jest gęsta, ma bezbarwny kolor czasami jasnoróżowy" mówi o totalnej ignorancji i nieznajomości tematu ciąży. Nazwę firmy usunęłam z Twojego postu. wrr


user-offline.png.pagespeed.ce.NmJek8_sKn.png

o tym samym pomyślałam. Jaka kobieta zadawałaby takie pytanie na forum? Pierwsze co do szpitala!!
 
Do góry