reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy VEGE Naturalne mleczko nawilżające do ciała Lirene ECO Baby jest dobre dla Twojego dziecka? 100 produktów czeka na przetestowanie. Zgłoś się szybciutko! - kliknij

Psychologowie z SWPS proszą o twoją pomoc. Ostatnio, dzięki babyboomowym mamom, udało się zebrać potrzebną liczbę odpowiedzi w 10 h :) Tym razem czeka anonimowa ankieta o twoim nastawieniu wobec stresu. Wypełnij i potraktuj jako dobry uczynek!

• Uwaga!

Wysyłając wczoraj informację o programie dla mam nie miałam pojęcia, że w ciągu kilku godzin utworzy się grupa. Jeśli chciałaś dołączyć, ale nie zdążyłaś - napisz do mnie. Wpiszę cię na listę rezerwową. Pozdrawiam Anna Ślusarczyk
reklama

Czy to wysypka po trzydniówce?

Lusia62

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Kobietki macie jakiś patent na tego smyka?
Syn od wtorku na antybiotyku. Pierwszą dawkę przyjął jak cie mogę, a do teraz jest mega problem.
Dzisiaj byłam na wizycie kontrolnej, zmieniła na Bactrim.
Syn ma stan zapalny gardła i do dziś goraczkuje.
Pojechała bym na oddział dziecięcy, ale nie ukrywam że mam mega obawy.
Gdy temperatura odpuszcza, nikt go nie zatrzyma.
Ostatnim razem leżąc na oddziale wyrwał sobie wenflony,
I co ja mam zrobić?

reklama

Mamaona

Rozwiązania
12
No jeśli po drugim antybiotyku nadal mocno gorączkuje to ja jednak bym jechała do szpitala.

IwonaPs.

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Ja dawałam strzykawka ale nie które dzieci nie lubią. A na łyżeczce pomału nie da rady? Mój syn zawsze przez pierwsze kilka dni chętnie brał leki a po kilku dniach zaczynała się niestety walka.

Beebs

Rozwiązania
4
Kiedy moja córka miała zapalenie oskrzeli musieliśmy przez 7 dni podawać jej bardzo gorzki antybiotyk. Pediatra zaleciła mi przemycić go z czyms słodkim. Rozdrabnialam tabletkę na proszek, wsypywalam na duża łyżkę stołowa, dolewaliśmy sos czekoladowy do lodów ( płynny), mieszałam wykałaczka i podawałam corce. Do dzis mnie pyta kiedy znowu dostanie ten czekoladowy antybiotyk 😀

Lusia62

Rozwiązania
0
Kiedy moja córka miała zapalenie oskrzeli musieliśmy przez 7 dni podawać jej bardzo gorzki antybiotyk. Pediatra zaleciła mi przemycić go z czyms słodkim. Rozdrabnialam tabletkę na proszek, wsypywalam na duża łyżkę stołowa, dolewaliśmy sos czekoladowy do lodów ( płynny), mieszałam wykałaczka i podawałam corce. Do dzis mnie pyta kiedy znowu dostanie ten czekoladowy antybiotyk 😀
To ja może spróbuję x sokiem malinowym.
Choć nie ukrywam, że nie podoba mi się to ze musze podać znowu antybiotyk na wirusowe zapalenie gardła

BalbinaKwiat

Rozwiązania
0
To ja może spróbuję x sokiem malinowym.
Choć nie ukrywam, że nie podoba mi się to ze musze podać znowu antybiotyk na wirusowe zapalenie gardła
Następnym razem (oby go nie było) zapytaj lekarza o wymaz, przynajmniej będzie wiadomo czy była bakteria czy wystarczyłyby p/zapalne.

Lusia62

Rozwiązania
0
Następnym razem (oby go nie było) zapytaj lekarza o wymaz, przynajmniej będzie wiadomo czy była bakteria czy wystarczyłyby p/zapalne.
Tutaj lekarz mój był pewien, że wirusówka. Syn tylko goraczkowal i miał czerwone gardło.
Osluchowo czysto, kataru j kaszlu brak.
Ale spytam się o taki wymaz

reklama

BalbinaKwiat

Rozwiązania
0
Tutaj lekarz mój był pewien, że wirusówka. Syn tylko goraczkowal i miał czerwone gardło.
Osluchowo czysto, kataru j kaszlu brak.
Ale spytam się o taki wymaz
Jak był pewien to kompletnie nie rozumiem po co antybiotyk.. dziwne. Nie zaufałabym takiemu lekarzowi. No chyba że dałby mi recepte "na zaś" i powiedział że wdrożyć jak pojawi się ropna wydzielina itp.

Lusia62

Rozwiązania
0
Jak był pewien to kompletnie nie rozumiem po co antybiotyk.. dziwne. Nie zaufałabym takiemu lekarzowi. No chyba że dałby mi recepte "na zaś" i powiedział że wdrożyć jak pojawi się ropna wydzielina itp.
Kilka dni wstecz starszy syn złapał infekcje, z morfologii wyszła wirusówka i też dostał sumamed. Kochana młodszego 3 lekarzy oglądało. Pierwszy dał sumamed, drugi zmienił na azycyne a 3 wczoraj dala bactrim.
I jednak zaryzykuje i nie podam bactrimu. Syn nie goraczkuje, biega, szaleje, je i dużo pije. Psiukne mu tamtum verde i zobaczę.

reklama
Do góry