reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to wysypka po trzydniówce?

Lusia62

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Październik 2019
Postów
385
Kobietki macie jakiś patent na tego smyka?
Syn od wtorku na antybiotyku. Pierwszą dawkę przyjął jak cie mogę, a do teraz jest mega problem.
Dzisiaj byłam na wizycie kontrolnej, zmieniła na Bactrim.
Syn ma stan zapalny gardła i do dziś goraczkuje.
Pojechała bym na oddział dziecięcy, ale nie ukrywam że mam mega obawy.
Gdy temperatura odpuszcza, nikt go nie zatrzyma.
Ostatnim razem leżąc na oddziale wyrwał sobie wenflony,
I co ja mam zrobić?
 
reklama
Jak był pewien to kompletnie nie rozumiem po co antybiotyk.. dziwne. Nie zaufałabym takiemu lekarzowi. No chyba że dałby mi recepte "na zaś" i powiedział że wdrożyć jak pojawi się ropna wydzielina itp.
Kilka dni wstecz starszy syn złapał infekcje, z morfologii wyszła wirusówka i też dostał sumamed. Kochana młodszego 3 lekarzy oglądało. Pierwszy dał sumamed, drugi zmienił na azycyne a 3 wczoraj dala bactrim.
I jednak zaryzykuje i nie podam bactrimu. Syn nie goraczkuje, biega, szaleje, je i dużo pije. Psiukne mu tamtum verde i zobaczę.
 
reklama
Kilka dni wstecz starszy syn złapał infekcje, z morfologii wyszła wirusówka i też dostał sumamed. Kochana młodszego 3 lekarzy oglądało. Pierwszy dał sumamed, drugi zmienił na azycyne a 3 wczoraj dala bactrim.
I jednak zaryzykuje i nie podam bactrimu. Syn nie goraczkuje, biega, szaleje, je i dużo pije. Psiukne mu tamtum verde i zobaczę.
To chyba jednak wszyscy Ci lekarze myśleli, że wirusówce towarzyszy nadkażenie bakteryjne, albo zlecili tzw profilaktyke antybiotykową. Kongo z tym naszym nfzetem. Jestem jak najbardziej za wymazami, wiadomo przynajmniej co w tym gardle siedzi:) Tylko dobrze pobrać wymaz u dzieciaka to osobna przeprawa... :)
 
Kobietki syn mi goraczkowal od wtorku-piątku. Dopiero dzisiaj zauważyłam wysypke, załączam na zdjęciu.
Na klatce piersiowej i kilka na rączkach.
 

Załączniki

  • IMG_20191117_194308.jpg
    IMG_20191117_194308.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 42
Rozwiązanie
Do góry