reklama
Forum BabyBoom

Dzie艅 dobry...

Starasz si臋 o male艅stwo, wiesz, 偶e zostaniecie rodzicami a mo偶e masz ju偶 dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si臋 podzieli膰 swoim do艣wiadczeniem? Do艂膮cz do naszej spo艂eczno艣ci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi臋czno艣膰, kt贸re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si臋? Wskakuj na pok艂ad! Zamiast by膰 go艣ciem korzystaj z wszystkich mo偶liwo艣ci. A je艣li masz pytania - pisz 艣mia艂o.

Ania 艢lusarczyk (aniaslu)

• Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedzia艂a si臋, 偶e ma nowotw贸r. Sta艂o si臋 to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spot臋gowa艂a informacja, 偶e nowotw贸r jest z艂o艣liwy i niestety s膮 przerzuty. Rozpocz臋艂a si臋 walka. Je艣li mo偶esz wesprze膰 Iwon臋, bo wiesz jak wa偶ne, 偶eby maluszki mia艂y mam臋 - nie czekaj. Je艣li masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szuka膰. Przeczytaj i zadzia艂aj

reklama

Czy to z膮bki? 馃槺

U nas z snem problematyczna by艂a c贸rka. Syn za to od urodzenia sam sie usypial, starczylo go okryc kocykiem. Tylko wczesniej mial duzo lepsza ilo艣膰 snu, zasypia艂 19.00 i oko艂o 01:00 zaj臋cza艂 na jedzenie, p贸藕niej co 2 godziny i tak do 6 rano. P贸藕niej przez zeby bywalo, ze co pol godziny jak nie godzine budzi艂 si臋 z p艂aczem. Teraz myjemy go o 20 i idzie spa膰 20.30 i wstaje o 6 wyspany. A w nocy co 3 godziny dalej zjada j tez rozniez bi raz wypije 30ml mleka a raz 60ml mleka. Mamy tez duzo stalych pokarmow moze to dlatego a mleka max wypija nam 120 zl na porcj臋 i tak od 3 miesi膮ca jest.
No to moja ostanio jad艂a albo 200 albo 180 i rzadziej. Obaidki i kaszki ju偶 coraz wi臋cej zjada. No dziewczyny musimy przetrwa膰 jeszcze troszk臋. P贸藕niej powinno ju偶 by膰 艂atwiej 馃檪

reklama
Ja ju偶 zg艂upia艂am totalnie, od kilku dni spok贸j z 鈥瀦膮bkowaniem鈥. Nie ma marudzenia, krzyku 鈥瀊ez powodu鈥. Mo偶liwe ze proces si臋 zatrzyma艂 i wr贸ci nied艂ugo? Czy po prostu wkr臋cili艣my sobie te z膮bki? 馃槄

Mo偶e, wczoraj mieli艣my 5 miesi臋cy, wiec nie wiem czy nie za wcze艣nie. Poza tym nie zauwa偶y艂am jakiej艣 wielkiej zmiany zachowania.
Chocia偶 z tym b膮belkiem ju偶 nic mnie nie zdziwi 馃槀馃槀
Oj na pewno nie za wcze艣nie, skoki s膮 przez pierwszy rok do艣膰 cz臋ste. ;) Tylko nie ka偶dy jest taki sam, wi臋c wcze艣niejszych mogli艣cie nie zauwa偶y膰. 馃し馃徎鈥嶁檧锔 Mo偶na sobie sprawdzi膰 na stronie Link do: Skoki rozwojowe dziecka chocia偶 nie zawsze si臋 pokrywa w 100%. 馃榿

reklama
Do g贸ry