reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ząbki? 😱

U nas z snem problematyczna była córka. Syn za to od urodzenia sam sie usypial, starczylo go okryc kocykiem. Tylko wczesniej mial duzo lepsza ilość snu, zasypiał 19.00 i około 01:00 zajęczał na jedzenie, później co 2 godziny i tak do 6 rano. Później przez zeby bywalo, ze co pol godziny jak nie godzine budził się z płaczem. Teraz myjemy go o 20 i idzie spać 20.30 i wstaje o 6 wyspany. A w nocy co 3 godziny dalej zjada j tez rozniez bi raz wypije 30ml mleka a raz 60ml mleka. Mamy tez duzo stalych pokarmow moze to dlatego a mleka max wypija nam 120 zl na porcję i tak od 3 miesiąca jest.
No to moja ostanio jadła albo 200 albo 180 i rzadziej. Obaidki i kaszki już coraz więcej zjada. No dziewczyny musimy przetrwać jeszcze troszkę. Później powinno już być łatwiej 🙂
 
reklama
Ja już zgłupiałam totalnie, od kilku dni spokój z „ząbkowaniem”. Nie ma marudzenia, krzyku „bez powodu”. Możliwe ze proces się zatrzymał i wróci niedługo? Czy po prostu wkręciliśmy sobie te ząbki? 😅
 
Może, wczoraj mieliśmy 5 miesięcy, wiec nie wiem czy nie za wcześnie. Poza tym nie zauważyłam jakiejś wielkiej zmiany zachowania.
Chociaż z tym bąbelkiem już nic mnie nie zdziwi 😂😂
Oj na pewno nie za wcześnie, skoki są przez pierwszy rok dość częste. ;) Tylko nie każdy jest taki sam, więc wcześniejszych mogliście nie zauważyć. 🤷🏻‍♀️ Można sobie sprawdzić na stronie Link do: Skoki rozwojowe dziecka chociaż nie zawsze się pokrywa w 100%. 😁
 
reklama
Do góry