reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to zarodek?

Mahoniowa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
18 Luty 2018
Postów
307
Byłam wczoraj na usg i lekarz wypatrzyl tylko pęcherzyk żółtkowy, ale mi się wydaje, że w tym miejscu co dałam strzałkę widać mikroskopijny zarodek. Co sądzicie? Pytam bo bardzo się niepokoje tym że nie widać jeszcze zarodka a jestem 6+4
 

Załączniki

  • IMG_20210702_213205.jpg
    IMG_20210702_213205.jpg
    410,2 KB · Wyświetleń: 566
reklama
Byłam wczoraj na usg i lekarz wypatrzyl tylko pęcherzyk żółtkowy, ale mi się wydaje, że w tym miejscu co dałam strzałkę widać mikroskopijny zarodek. Co sądzicie? Pytam bo bardzo się niepokoje tym że nie widać jeszcze zarodka a jestem 6+4
To jest pęcherzyk żółtkowy.
 
Screenshot_20210703-094629.png

Tak wygląda zarodek , a obok niego, to z pustymi środkiem jest pęcherzyk żółtkowy. Ta kropeczka u ciebie to struktura pęcherzyka.
 
Spokojnie. Gdyby zapłodnienie dało się śledzić jak paczkę kurierską, to byś mogła z całą pewnością stwierdzić, że owulacja na pewno była wtedy, plemnik do komórki dobiegł wtedy, a zagnieżdżenie było wtedy. Wszystko mogło się przesunąć, nikt tego nie powie na pewno, możesz tylko czekać. Ja też tak miałam, wiele dziewczyn tak miało i najczęściej to był kiepski sprzęt albo za wcześnie usg.

Mała rada na przyszłość. Możesz tu pisać swoje wątpliwości od teraz do końca ciąży, a także po porodzie. Tu nikt nie weźmie odpowiedzialności za bzdurę, którą Ci napisze, a Ty możesz na tej podstawie zrobić coś głupiego. Jesli masz pytania, to pospisuj je sobie np. w telefonie i na wizycie zadaj je lekarzowi. A jak dzieje się coś złego i się boisz, to leć na IP. Pamiętaj, że jesteś na samym, samiuśkim początku drogi. Wiesz ile będziesz jeszcze miała wątpliwości i nerwów? Jeśli będziesz się przejmować tak bardzo najmniejszym szczegółem, to nie zobaczysz jak dziecko do szkoły idzie, bo zejdziesz na zawał. Najgłupsze co możesz teraz robić, to pisać swoje pytania na forum. Mówię z własnego doświadczenia.
 
Dzięki wielkie. No nic trzeba mi czekać w takim razie. To straszny czas. Jestem chora przez to napięcie. Głowę mi rozsadza.
Rozumiem, wszystkie czekalysmy na zarodek, ale każdej z nas ciąża jest inna i pokazuje on się w różnym czasie, lekarz mówił, że coś jest nie tak, że się stresujesz ?
Tutaj stare panny
Sama jestes stara panną, coś złego jej napisałam?
 
reklama
Ona to napisała do mnie, bo kiedyś ja tak nazwalam. Powiedzcie mi w takim razie do czego służy to forum? Zdjęcia testów źle że człowiek pyta bo przecież ma instrukcje. Zdjęcie usg pytaj lekarza. To ja już nie wiem co tu nie jest foux pas. Zamykam to pytanie. Oczywiście że zapytam lekarza. Miłego dnia. Ness dzięki za odpowiedź na moje pytanie.
 
Do góry