reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to zmiany alergiczne?

Lusia62

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Październik 2019
Postów
385
Dziewczyny ja już fiksuje. Od dwóch tygodni wysypka się nasila :( :(
Dwukrotnie byłam u lekarza, twierdzi że wirusowe :( syn bierze zyrtec i wapno.
Nie daje Mi to spokoju, tym bardziej że odnoszę wrażenie, że te krostki zrobiły się w placki. Syn normalnie się zachowuje, nie gorączkuje.
3/4 tygodnie temu brał augmentin na anginę, cebion dostawał też odstawiłam. Przed świętami dywany były prane, być może cenią go uczuliła. Nie wiem co robić ;(
 

Załączniki

  • IMG_20200112_110805.jpg
    IMG_20200112_110805.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 178
  • IMG_20200112_110913.jpg
    IMG_20200112_110913.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 164
  • IMG_20200112_110841.jpg
    IMG_20200112_110841.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 165
reklama
Rozwiązanie
Dzisiaj wróciliśmy z oddziału.
Okazało si, że wysypka była objawem grypy :) nikt się tego nie spodziewał, grunt że trafił się lekarz prowadzący z powołaniem :)
Dziewczyny ja już fiksuje. Od dwóch tygodni wysypka się nasila :( :(
Dwukrotnie byłam u lekarza, twierdzi że wirusowe :( syn bierze zyrtec i wapno.
Nie daje Mi to spokoju, tym bardziej że odnoszę wrażenie, że te krostki zrobiły się w placki. Syn normalnie się zachowuje, nie gorączkuje.
3/4 tygodnie temu brał augmentin na anginę, cebion dostawał też odstawiłam. Przed świętami dywany były prane, być może cenią go uczuliła. Nie wiem co robić ;(
A nie zjada ostatnio więcej mleka i produktów mlecznych? Może być alergiczne zwłaszcza jak się drapie
 
reklama
reklama
Do góry