• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

czy to znaczy ze moja gin sie pomyliła ????????prosze o szybka odp??

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Niekoniecznie, mnie też suwaczek wychodzi trochę inaczej - nie przejmuj się tym. Dzidzia tak naprawdę pojawi się na świecie i tak dopiero wtedy jak będzie gotowe a nie w dzień przewidywanego porodu.
 
u mnie data "ksążkowa" wypada na 4 kwietnia

po pierwszej wizycie lekarz stwierdził, że raczej będzie to 2 kwietnia
po usaleniu daty pierwszych ruchów maluszka zmienił zdanie na 22 marca ;)
a na ostatniej wizycie stwierdził ze to raczej będzie ok 9 kwietnia

z tego, co wiem, tolerancja porodowa to 2 tyg. wczesniej i 2 tyg. po terminie książkowym
w sumie jest to miesiąc
wszystko zależy jak rozwija się maluszek
wiec nie przejmuj się :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry