reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

czy to znaczy ze moja gin sie pomyliła ????????prosze o szybka odp??

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama

aska00

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Niekoniecznie, mnie też suwaczek wychodzi trochę inaczej - nie przejmuj się tym. Dzidzia tak naprawdę pojawi się na świecie i tak dopiero wtedy jak będzie gotowe a nie w dzień przewidywanego porodu.

albertiga

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
u mnie data "ksążkowa" wypada na 4 kwietnia

po pierwszej wizycie lekarz stwierdził, że raczej będzie to 2 kwietnia
po usaleniu daty pierwszych ruchów maluszka zmienił zdanie na 22 marca ;)
a na ostatniej wizycie stwierdził ze to raczej będzie ok 9 kwietnia

z tego, co wiem, tolerancja porodowa to 2 tyg. wczesniej i 2 tyg. po terminie książkowym
w sumie jest to miesiąc
wszystko zależy jak rozwija się maluszek
wiec nie przejmuj się :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry