reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to znaczy ze wynik jest pozytywny ?

Mi wyszedl jeden z rosmana pozytywny, zaraz zrobilam jeszcze jeden taki sam i inny ale mniejszej czulosci, oba negatywne. Do okresu nie wiem ile mialam bo po porodzie i kp ciezko mi cykle okreslic ale nawet ponad 30 dni. Jakos potem testow nie robilam, bo byłam na wsi. Po ok poltora tygodnia testy wszystkie pozytywne i beta prawie 900. Także poczekaj kilka dni i powtórz ze dwa testy albo zrób betę ;) Trzymam kciuki 😊
 
reklama
Mi wyszedl jeden z rosmana pozytywny, zaraz zrobilam jeszcze jeden taki sam i inny ale mniejszej czulosci, oba negatywne. Do okresu nie wiem ile mialam bo po porodzie i kp ciezko mi cykle okreslic ale nawet ponad 30 dni. Jakos potem testow nie robilam, bo byłam na wsi. Po ok poltora tygodnia testy wszystkie pozytywne i beta prawie 900. Także poczekaj kilka dni i powtórz ze dwa testy albo zrób betę ;) Trzymam kciuki 😊
Dziękuje , nie mogę jeść ani myśleć o niczym innym po prostu nie jestem gotowa , został mi ostatni rok szkoły , matura teraz bardzo się przejmuje 😞
 
Dziękuje , nie mogę jeść ani myśleć o niczym innym po prostu nie jestem gotowa , został mi ostatni rok szkoły , matura teraz bardzo się przejmuje 😞
Nie stresuj się tak. Ja urodziłam na ostatnim roku magisterki (byłam na dziennych studiach). Wszystkie egzaminy zdane w pierwszym terminie i od razu w czerwcu obrona na 5. Dlatego wydaje mi się, że najlepiej jakbyś powtórzyła test rano lub nawet poszła na test z krwi.
 
Nie stresuj się tak. Ja urodziłam na ostatnim roku magisterki (byłam na dziennych studiach). Wszystkie egzaminy zdane w pierwszym terminie i od razu w czerwcu obrona na 5. Dlatego wydaje mi się, że najlepiej jakbyś powtórzyła test rano lub nawet poszła na test z krwi.
Bardzo dziękuje , dam znać jutro co wyszło 😞😓
 
Ja zrobiłam przed chwilą test.. To chyba ciaza choć druga kreska blada
 

Załączniki

  • 20200929_183313.jpg
    20200929_183313.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 213
reklama
Do góry