reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to znow puste jajeczko prosze o rade

Dołączył(a)
4 Październik 2018
Postów
14
Czesc dziewczyny bardzo prosze o rade ost miesiaczke mialam 15.08.18 cykle mam 26 dniowe dnia 27.09.18 robilam beta hcg wynik wynosil 29030, 03.10.18 bylam u lekarza na usg byl pecherzyk ciazowy a w srodku pecherzyk zoltkowy, ale zarodka brak :( lutym poronilam i to bylo puste jajo plodowe. Nie mam plamien biore luteine podjezykowa 3 razy dziwnie po jednej tabletce... Dnia 04.10.18 wynik bety 71846.... Czy myslicie, ze mam jakies szanse by ten zarodek jeszxze sie pokazal? Lekarz mowil, ze jak za dwa tygodnie nie bedzie nic widac to trzeba na zabieg.... Doradzcie bardzo prosze.....
 
reklama
Dziwnie duży ten przyrost jest - robiłaś badanie w tym samym laboratorium??

A odpowiedź o szanse - tak masz duże szanse, że się zarodek pokaże. Może znajdź lekarza z lepszym USG? Choćby prywatnie. Przy takiej becie już powinno być widać serduszko.
 
Pecherzyk 1,7 na 3cm z eidocznym pecherzykiem zoltkowym, a ten przyrost bety to odleglosc 6 dni. Nie wiem co myslec strasznie sie martwie. Niby to 6 sta 7 my tydzien. Myslicie, że to bedzie puste jajeczko plodowe?
 
Lekarz mowil, ze jest cos ciemniejszego i wpisal jako prawdopodobne echo zarodka 0,31. Ale do zrozumienia jakby mi dawal, ze nic z tego nie bedzie. Aha i laboratorium jest to samo
 
Ja na Twoim miejscu poczekałabym te dwa tygodnie. Albo zrobiła jeszcze betę po 48h by zobaczyć przyrost. Tu na forum można też znaleźć mnóstwo pozytywnych historii, gdzie długo nie było widać zarodka, a potem się zmaterializował. Nie masz teraz na to wpływu, co się wydarzy. Trzymam kciuki, żeby było dobrze.
 
Ja na Twoim miejscu poczekałabym te dwa tygodnie. Albo zrobiła jeszcze betę po 48h by zobaczyć przyrost. Tu na forum można też znaleźć mnóstwo pozytywnych historii, gdzie długo nie było widać zarodka, a potem się zmaterializował. Nie masz teraz na to wpływu, co się wydarzy. Trzymam kciuki, żeby było dobrze.
Tak tez zrobie tylko to oczekiwanie takie trudne :) dziekuje za odpowiedz :)
 
reklama
A to ja źle przeczytałam - mam coś z oczami lub czytaniem ze zrozumieniem. Spojrzałam na post i wyszła mi beta dzień po dniu ;-)
Przy tak wysokiej becie - dalej polecam wizytę u innego ginekologa. Jak wrzuciłam w kalkulator, to wyszedł mi przyrost 30% przez 48h, a to trochę mało. Jednakże nasz organizm lubi płatać figle, a beta w pewnym momencie zwalnia - więc jest szansa, że wszytko jest w porządku,
 
Do góry