reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to znowu biochem? jestem załamana.

Cześć Dziewczyny!
Witam się z Wami po kilkumiesięcznej przerwie. Starania od stycznia 2022, czyli zaraz będzie 1,5 ROKU.
Do rzeczy: w listopadzie 2022r. miałam ciążę biochemiczną. Dzień przed okresem beta 30, przyrosty nieprawidłowe, w zasadzie prawie żadne, w końcu po około 2óch tygodniach krwawienie i beta spadła.
Dzisiaj zrobiłam test, teoretycznie dzień przed terminem miesiączki, wyszedł pozytywny, ewidentnie. Płakałam ze szczęścia. Jak na skrzydłach poleciałam na betę przekonana, że tym razem będzie dobrze... wynik...45. Malutko, bardzo malutko. Ostatni stosunek 13 dni temu, wtedy też teoretycznie owulacja (nie potwierdzona u ginekologa). W pierwszej, zdrowej, donoszonej ciąży dzień przed terminem miesiaczki miałam 136 stąd wynik 45 mnie nie przekonuje :(
Bardzo, ale to bardzo sie martwię, że sytuacja z listopada ubiegłego roku się powtórzy. Zdaję sobie sprawę, że nie wywróżycie z fusów, ale proszę o jakieś ciepłe słowo, albo po prostu o ocenę sytuacji. Wiem, że tylko powtórzenie bety da jakikolwiek obraz, jednak... może ktoś coś napisze z doświadczenia?
Bete powtórzę w pon, po 72 h to będzie wtedy, bo w niedzielę wszystko pozamykane.
Ja w zdrowej ciazy miałam 3 dni po terminie miesiaczki betę 265... także niewiele a wszystko sie dobrze skonczylo. Ale rozumiem Cie bo miałam 4 biochemy, ale tam beta była niższa niż u Ciebie. Ostatnio 1 dzien po terminie miesiaczki beta 30 i nieprawidłowe przyrosty. Najlepiej zbadaj przyrost bo to najwięcej mówi, a nie sama wartość bety.
 
reklama
Ja w zdrowej ciazy miałam 3 dni po terminie miesiaczki betę 265... także niewiele a wszystko sie dobrze skonczylo. Ale rozumiem Cie bo miałam 4 biochemy, ale tam beta była niższa niż u Ciebie. Ostatnio 1 dzien po terminie miesiaczki beta 30 i nieprawidłowe przyrosty. Najlepiej zbadaj przyrost bo to najwięcej mówi, a nie sama wartość bety.
Ale autorka dopiero napisała, że zrobiła ponownie badanie i przyrosty ma prawidłowe.
Beta 265 to nie jest niewiele

Malinowy Dwór gratulacje :)
 
Cześć dziewczyny!!!
Byłam na becie i prog dziś o 11:00!
wynik juz przyszedł: beta: 272!! prog 19,61. Jestem lekko w szoku, bo objawów żadnych, piersi nie bolą nic a nic, brzuch jedynie wzdęty, jakby pełny i oczywiście latanie do wc co chwila przerażona, bo wydaje mi się jakby coś ciekło...
tak strasznie boję się cieszyć, a z drugiej strony serce mi skacze do góry!!
Bardzo Wam dziękuję za słowa otuchy, za kciuki, za dobre myśli ! Oby było dalej już tylko dobrze i lepiej. Jak znam siebie to powtórzę badania w środę i pewnie w piątek.
Bardzo dziękuję jeszcze raz i wszystkim śle wyłącznie pozytywną energię!
gratulacje!
 
Do góry