reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to zwidy, czy też coś widzicie? Test ciążowy

malinka12.91

Początkująca w BB
Dołączył(a)
3 Styczeń 2021
Postów
18
Zrobiłam dziś test, w niedzielę mam dostać okres. Cykle regularne, 28dniowe. Czy Wy też coś na tym teście widzicie?
 

Załączniki

  • ecbc3550-f9c1-4c99-83fd-3f0a8e0b9269.jpg
    ecbc3550-f9c1-4c99-83fd-3f0a8e0b9269.jpg
    156,6 KB · Wyświetleń: 517
  • adea1307-5cc0-4e47-b1d2-1028c7ff77d5.jpg
    adea1307-5cc0-4e47-b1d2-1028c7ff77d5.jpg
    99,6 KB · Wyświetleń: 3 331
reklama
Ja widzę :)
Powtórz test lub idź na betę :D miałam taka sama kreskę kiedy robiłam test pierwszy i się zastanawiałam czu mi się wydaje 😜 a teraz jestem już w 7 miesiącu ciąży
 
Powiem tak mam te testy i z nimi trzeba absolutnie przestrzegać czasu producenta czyli chyba tam jest maks 5 min. Ja jak zerknelam na niego po 10 to już była kreska testowa bardzo widoczna ale była to tylko kreska fabryczna.
 
Powiem tak mam te testy i z nimi trzeba absolutnie przestrzegać czasu producenta czyli chyba tam jest maks 5 min. Ja jak zerknelam na niego po 10 to już była kreska testowa bardzo widoczna ale była to tylko kreska fabryczna.
powtórzę jutro rano :) taki cień, jeśli można to tak nazwać, pojawił się po kilku minutach, raz rano i raz popołudniu, czyli na dwóch testach tego samego dnia, stąd moje pytanie. Pewnie, to kwestia testu i i tak nic z tego nie będzie.
 
reklama
powtórzę jutro rano :) taki cień, jeśli można to tak nazwać, pojawił się po kilku minutach, raz rano i raz popołudniu, czyli na dwóch testach tego samego dnia, stąd moje pytanie. Pewnie, to kwestia testu i i tak nic z tego nie będzie.
a ja tam wierzę że będzie! Daj znać koniecznie😉
 
Do góry