reklama

Czy trzeba oszczedzac sie na maxa?

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez Ewelka20, 13 Lipiec 2016.

1. Ewelka20

Ewelka20 Fanka BB :)

Kochane(moze teraz uda uzyskac sie odpowiedzi), :D..
    Jestem ok 6-7 tydz ciazy(wizyta za tydz).Moj najmlodszy synek ma 10 mies i nie chodzi jeszcze.Jak to jest z tym noszeniem w ciazy?Staram sie jak najmniej nosic synka.Przenosze go na lozko,podloge,chodzik,ale staram sie nie nosic po domu czy podworku.Jesli musze podniesc synka to najpierw kucam i dopiero podnosze oraz sadzam sobie na bok a nie na brzuch.Gdy mezowi skonczy sie urlop bede sama pol dnia w domu.Wiec jak robic by bylo najlepiej?Oczywiscie pogadam z gin ale jestem ciekawa waszych opini

2. bojąca

bojąca Fanka BB :)

wszystko zależy od ciąży może być tak, że będziesz musiała bardzo uważać albo porostu wystarczy być bardziej ostrożnym stosując się do tego co sama napisałaś

3. reklama
  4. Elenna

Elenna Fanka BB :)

Ja mam 19 miesięczna córkę i do 7 tc robiłam wszystko normalnie. Starałam sìę tylko jak najmniej mala nosić co i tak wychodzilo z marnym skutkiem.Na wizycie okazało się, że jest krwiak I musze uważać, więc robie wszystko, żeby Małej nie nosić. Zorganizowałam jej opiekę w ciągu dnia na te kilka tygodni do następnej wizyty. Jak wszystko bd ok to sama się bd wszystkim zajmować. Jesteśmy przyzwyczajone do noszenia maluchów i nie powinno nam to zaszkodzić jeśli nie ma żadnych komplikacji.

Poleć forum