reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy tutaj jest druga kreska ?

Hej zrobiłam badania Bhcg i wynosi 0,740 dostałam okres tylko pytanie czy zrobić kolejne badanie po okresie żeby mieć 100% pewność ? Kiedyś mi starsza Pani mówiła że jak była w ciąży to krwawiła .
 
reklama
Ja też slyszalam ze beta powyżej 10 a najlepiej 20 . Tak mi mówiła Pani Profesor w Klinice. 5 moze rozne wątpliwości oznaczać.

Ale jakiś argument?
W czym lepsze?
KAŻDA ciąża startuje od bety 0.
Wartość potwierdzająca ciążę to 5 niezależnie czy jakaś Pani profesor ma wątpliwości.
A to na jakim poziomie ją wyłapiemy zależy tylko i wyłącznie od tego jak szybko od implantacji wyłapiemy ciąże.
Jedna wyłapie 5 a inna 1500 nie ma to żadnego znaczenia dla rozwoju ciąży bo w obu przypadkach nie wiadomo jak jej los się potoczy.
Ale ta co wylapala 1500 też na pewnym etapie miała 5🙃
 
Ale jakiś argument?
W czym lepsze?
KAŻDA ciąża startuje od bety 0.
Wartość potwierdzająca ciążę to 5 niezależnie czy jakaś Pani profesor ma wątpliwości.
A to na jakim poziomie ją wyłapiemy zależy tylko i wyłącznie od tego jak szybko od implantacji wyłapiemy ciąże.
Jedna wyłapie 5 a inna 1500 nie ma to żadnego znaczenia dla rozwoju ciąży bo w obu przypadkach nie wiadomo jak jej los się potoczy.
Ale ta co wylapala 1500 też na pewnym etapie miała 5🙃

No powiedzmy.
A co osobą po zastrzyku ? Beta 5 nie dowiedzie ciąży.
Przewaznie jednak wyłapuje sie wyższą bete mimo wszystko.
 
No powiedzmy.
A co osobą po zastrzyku ? Beta 5 nie dowiedzie ciąży.
Przewaznie jednak wyłapuje sie wyższą bete mimo wszystko.

Ale co Ty próbujesz udowodnić? Jak ktoś w odpowiednim czasie po zastrzyku wykona bete to nie będzie miał bety 5, a jak robi to niezgodnie z zaleceniami to niczyj problem. Tu nawet ta sytuacja nie ma miejsca.
Możemy też rozmawiać o badaniu bety po poronieniu przecież może być nadal w tysiącach, a ciąży nie ma😂
 
reklama
Ale co Ty próbujesz udowodnić? Jak ktoś w odpowiednim czasie po zastrzyku wykona bete to nie będzie miał bety 5, a jak robi to niezgodnie z zaleceniami to niczyj problem. Tu nawet ta sytuacja nie ma miejsca.
Możemy też rozmawiać o badaniu bety po poronieniu przecież może być nadal w tysiącach, a ciąży nie ma😂

Uderz w stół a nożyce się odezwą 😅 nie bede dyskutować. Nie mam takiej potrzeby jka Ty aby moje zdanie bylo na wierzchu.
 
Do góry