reklama

Czy Twój 3-latek chodzi do przedszkola?

Temat na forum 'Trzylatki' rozpoczęty przez Nenyah, 29 Maj 2010.

1. Nenyah

Nenyah Początkująca w BB

Osoby chętne i jednocześnie spełniające takie oto kryteria:
    - dostęp do internetu (badanie on-line: eBadania.pl - Badania ankietowe online )
    - posiadanie dziecka w wieku 2-6 lat uczęszczającego do przedszkola
    - bezinteresowność i 5' wolnej chwili
    zapraszam do wypełnienia ankiety > link powyżej

2. layryn

layryn Aktywna w BB

Mój trzyletni synek chodzi do przedszkola i jestem bardzo zadowolona i on tez.

3. reklama
  4. maja80

maja80 aktywna-mama

Mój trzyletni syn siedzi ze mną w domu,jestem na etapie szukania przedszkola dla niego i tu mam pytanie do wszystkich mam trzylatków z PLYMOUTH. Czy wiecie gdzie najlepiej posłać malucha do przedszkola? Napiszcie jeśli ktoś wie...

5. Moja Coreczka idzie do przedszkola na 15h tygodniowo od wrzesnia, za free!
    Zobaczymy jak jej pojdzie?

6. Owca28

Owca28 Fanka BB :)

Moj Szymon wybieram sie 10 sierpnia do przedszkola ciekawe jak bedzie tym bardziej ze mieszkmy w DE i maly nie zna jezyka :no::no:
    mam nadzieje ze jakos sie tam dogadaja :-):-)

7. kathhe

kathhe mama 11.2007 i 10.2010

witam
    moja córeczka idzie jutro do przedszkola.
    Ale mamy z mezem stresa;)

mam nadzieje ze jakos przetrwamy ten okres zaadaptopania do nowej sytuacji:)

8. pam200

pam200 Styczniowa mamusia Oskara

KAthhe mój synuś również debiutuje jutro w roli przedszkolaka i też mam niezłego stresa jak to będzie. Ale jestem dobrej myśli.

9. moje dziecko bylo dzis 1 raz i bylo super wsiakla do dzieci moment nawet nie zauwazyla ze nas nie ma nastepny raz 2 godziny w czwartek ciekawe czy zostanie sama :-p

10. reklama
  11. pam200

pam200 Styczniowa mamusia Oskara

Mój też bardzo zadowolony:tak:, jak po niego przyszłam to nie chciał iść do domu.:-)Mam nadzieje że za tydzień mu się nie odwidzi.:-D

12. kathhe

kathhe mama 11.2007 i 10.2010

melduje ze my tez przezylismy:tak:
    co prawda podobno plakala rano ale potem super sie bawila i nie chciala wracac do domu:-pzobaczymy jak bedzie w nastepne dni, ale szczerze to juz jestem spokojniejsza troche:tak:pewnie jeszcze beda chwile zalamania u niej ale wazne ze pierwszy dzien mamy za soba i ze chce isc jutro

Poleć forum