reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy tylko ja widzę delikatną kreskę??

reklama
Hej, pomożecie mi zweryfikować czy jest druga kreska? Z mężem obaj ja widzimy. Od prawdopodobnej owu będzie 12 dzień. Cykl ogólnie mi się wydłużył bo dziś 38.. od 10 dni bolą mnie często oba jajniki a czasami podbrzusze, tyle z objawów.
IMG_20220719_072401.jpg
 
Hej, pomożecie mi zweryfikować czy jest druga kreska? Z mężem obaj ja widzimy. Od prawdopodobnej owu będzie 12 dzień. Cykl ogólnie mi się wydłużył bo dziś 38.. od 10 dni bolą mnie często oba jajniki a czasami podbrzusze, tyle z objawów.Zobacz załącznik 1425087
powtórz testem np Pink. Facelle robi psikusy, ale byłabym dobrej myśli :)
 
Do góry