reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy tylko mężatki?

:laugh:Hej dziewczynki...kurcze jak tak czytam to czuję sie ''staruszką'' ;)
ja jestem 12 lat po ślubie i mimo zgrzytów nie oddalabym mojego mężusia za nic innej ;)
jest moją podporą...
 
reklama
BeTi32 pisze:
  ja jestem 12 lat po ślubie i mimo zgrzytów nie oddalabym mojego mężusia za nic innej ;)

w mkoncu wzielysmy ich sobie i na dobre i na zle....wiec badzmy z nimi tak jak przysiegalysmy i badzmy dla nich rowniez ostoja...
 
A ja jeszcze nie jestem zaobrączkowana, ale nastąpi to w przyszłym roku i bedę mieć 19 latek :) Najlepsze jest w tym to, że czuję się na wiele starszą :)
 
no to ładnie ;D jestem pewnie najstarsza i niezamężna. Co prawda zaręczona i ślub miał być w przyszłym roku, ale... tak mnie wzięło na dziecko, że wolę dziecko niż ślub. Jak się uda to nam bachorek będzie obrączki niósł 8)
 
ja tez juz mezatka jestem od 2 lat i 11 miesiecy (w czerwcu) - zyjemy razem od 5 lat a jestesmy razem prawie 10 lat - w czerwcu tez :)
zycie roznym jest - moja kumpela wlasnie bedzie brala slub w nastepnym tygodniu a jest 5 mieciecy w ciazy - a planowali zareczyny pod koniec tego roku....ale zafasolkowala wiec zareczyny i slub szybciutko :)
nie wazne to - wazne aby dzidzia byla kochana :)
 
To ja podobnie tylko razem jesteśśmy już ponad 10 lat, mieszkamy razem 4 a cóż jak widać za miesiąc 1 rocznica ślubu! A lat mam 28,5 bardzo chyba dużo jak tak poczytałam...
 
Margolisto my z takiego samego roku :) 76 ?? fajnie :)
najwyzszy czas na fasolkowanie :) na ile planujecie ?
ja myslalam o twojce - moj maz mowil ze co najmniej trojka!!!
ale po tylu juz probach powiedzialam sobie cokolwiek Bozia da i tyle :)
Oby dala :)
 
  :D HEJ witam wszystkie STARAJACE SIE optymistyczne majoweczki - czerwcoweczki ;) My mamy prawie 4 letni staz malzenski - a od prawie10 m-cy staramy sie o fasolke. Na razie bezowocnie, ale wierze, ze w koncu nam sie uda!!! I WAM NA PEWNO TAKZE !!! DO DZIELA !!! pozdrawiam :) :) :)
 
czesc aga26ka i witam w naszym gronie - i zycze przyjemnego fasolkowania :) grunt nie myslec o tym i koncentrowac sie na momencie we dwoje ;)
 
reklama
dzieki kicia k MASZ RACJE. probowalam juz chyba wszystkich zaklec, czarow a takze bardziej tradycyjnych metod ;), by zajsc w ciaze... Wiem ze zbytnie myslenie o * tworzeniu* dzidziusia to dodatkowy stres. Pozostaje czekac, ale i aktywnie dzialac ::) ::) ::) wlasnie zakupilam testy owulacyjne , sprawdze , ale juz w nast. cyklu i pochwale sie - jak bedzie czym ;) Na razie samopoczucie niewyrazne , bo niedlugo pewnie @ nic to, nie dam sie chandrze!!! W koncu jest maj :D :D :D zielen wybuchla i jest cudnie :D :D :D
 
Do góry