reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy u wizyta u dentysty moze byc przyjemna ?

zgadzam się. Wizyta u dentysty może być przyjemna, ale pod warunkiem, że znajdziemy przyjazny gabinet. Szczególnie jak się z dziećmi chodzi to trzeba się zastanowić do kogo się wybrać. A jak któraś z mam będzie szukać dentysty dla swojej pociechy w Krakowie polecam się wybrać do dr Asi Rozwadowskiej, jest naprawdę super

Fajńie , ze udało ci sie taki znaleść ;) pociecha zadowolona?
 
reklama
Heh teraz to nie to samo podejście co kiedyś. Jak byłam maluchem to raczej nikt za bardzo się nie przejmował, że się boję albo żeby uprzyjemnić mi wizytę na fotelu dentystycznym. Teraz są nawet specjalne gabinety przeznaczone dla dzieci - odpowiednio przygotowane, tak żeby dzieci nie widziały sprzętów, bardziej kolorowe itp. No i oczywiście podejście lekarza - kluczowa sprawa. A warto poświęcić więcej uwagi na samym początku żeby pozytywnie nastawić dziecko.
 
Szkira87 Masz racje to nie jest to samo co kiedyś, teraz to i ja z przyjemnością chodzę :-) a wcześniej oj działo siedziało ...strach i nic więcej :-)
 
Ja chodzę z maluchem do tego samego gabinetu co ja. Przed jego pierwszą wizytą wzięłam go ze sobą na wizytę, mąż siedział z nim a dentystka działała z wierceniem. I chyba to go trochę oswoiło i nie boi się wizyt u dentysty. Nie mówiąc o tym, że zawsze panie recepcji i sama pani stomatolog są przemiłe. Jak by któraś z was szukała dobrego stomatologa w Poznaniu to polecam i daję namiar w linku. Może komuś się przyda.
 
Nie wiem, czy wizyta u dentysty może być przyjemna, ale na pewno możemy wybrać się tam, gdzie nie będzie nieprzyjemnie :). Całą rodziną chodzimy do gabinetu Smigiel.net i jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki tamtejszych dentystów, którzy na szczęście nigdy nie zrobili nam krzywdy :)
 
Warto wybrać się z dzieckiem do pedodonty.Moja córka,choć ma już lat 10 nie chce iść do innego dentysty.
Pierwszy raz słyszę o takim lekarzu. Nie wiedziałam, że są dentyści, którzy zajmują się tylko zębami dzieci. Muszę poszukać takiego w swoim mieście.
 
reklama
Ja uwielbiam chodzić do dentysty i moja mała Zocha również :) Od początku trzeba zabierać dziecko na kontrole, a kiedy skończy już rok czy dwa latka to trzeba wybrać sie na wizytę adaptacyjną, żeby przywykło do lekarza :) Polecam szczególnie Gabinety przyjazne małemu pacjentowi, lista tutaj https://www.facebook.com/ZachecSwojeDzieckoDoMyciaZebow . Trzeba też mówić dziecku jak ważne jest szczotkowanie ząbków i dbanie o nie. :-D :tak:
 
Do góry