reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy udała sie komus iui w Lublinie w Ovum ? I za ktorym razem?

reklama
Ja chyba będę podchodzić w Ovum do inseminacji jak tylko cykl na to pozwoli :). Też jestem ciekawa jaka skuteczność mają w tej placówce.
 
Dr. Tkaczuk - Włach , u dr Mroczkowskiego byłam na 2 wizytach jak moja lekarka była na urlopie . Ile już czasu starasz się i leczysz?
 
Dr. Tkaczuk - Włach , u dr Mroczkowskiego byłam na 2 wizytach jak moja lekarka była na urlopie . Ile już czasu starasz się i leczysz?
Staram się od 5lat a lecze ,a leczyłam rok ,bo rok przerwy musiałam zrobić, ale od grudnia znowu chce zacząć, znaczy podejsc do 3 iui,ale nie bardzo mam ochotę robić ją o Mroczkowskiego ,a ty juz podchodzilas do iui ? A TY jak dlugo sie leczysz
 
Hej leczę się już 1.5 roku i Pani Dr, wcześniej byłam pod opieką rok u innego lekarza. Jeszcze nie miałam inseminacji.
 
Hej leczę się już 1.5 roku i Pani Dr, wcześniej byłam pod opieką rok u innego lekarza. Jeszcze nie miałam inseminacji.
A u Ciebie jaki problem ,u mnie wrogi śluz 😭No ja też wcześniej leczyłam się u zwykłego ginekologa też coś koło roku ,ale z nim to do usranej śmierci bym się leczyła i wkoncu trafiłam do Ovum i też prawie rok
 
reklama
A u Ciebie jaki problem ,u mnie wrogi śluz 😭No ja też wcześniej leczyłam się u zwykłego ginekologa też coś koło roku ,ale z nim to do usranej śmierci bym się leczyła i wkoncu trafiłam do Ovum i też prawie rok
Czy ty u Mroczkowskiego tez miałaś takie szybkie wizyty ?
 
Do góry