reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy udało wam się i jak szybko zajść w ciążę po poronieniu?

Dmalw

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Kwiecień 2019
Postów
3 389
Drogie dziewczyny,
Powiedzcie mi proszę, w czy udało wam się zajść w zdrową ciążę po poronieniu?

Po jakim czasie od poronienia dostałyście zielone światło na ponowne starania?

Jestem po pierwszym poronieniu i zastanawiam się czy jest sens na tym etapie szukać przyczyn których podobno może być cała masa…

Czy według waszej wiedzy, prawdą jest że po jednym poronieniu jest mniejsza szansa że poroni się kolejny raz? I czy prawdą jest, że zaraz po poronieniu łatwiej jest zajść w ciążę?
 
reklama
Rozwiązanie
Drogie dziewczyny,
Powiedzcie mi proszę, w czy udało wam się zajść w zdrową ciążę po poronieniu?

Po jakim czasie od poronienia dostałyście zielone światło na ponowne starania?

Jestem po pierwszym poronieniu i zastanawiam się czy jest sens na tym etapie szukać przyczyn których podobno może być cała masa…

Czy według waszej wiedzy, prawdą jest że po jednym poronieniu jest mniejsza szansa że poroni się kolejny raz? I czy prawdą jest, że zaraz po poronieniu łatwiej jest zajść w ciążę?
Ja poronilam w grudniu 2017, teraz jestem w pierwszych tygodniach ciąży.
Hej jestem tu nowa 16.08 mialam poronienie w szpitalu 11tc z om ciaza zatrzymana 9t2dni. Na szczęście wszystko wyczyściło sie samo nie musialam miec zabiegu. Prawie mam koniec krwawienia tylko plamienia za tydzien przyjeżdża moj maz z racji ze jest na delegacjach jak myślicie starac sie o ciaze? Czy moze sie udac ?
 
reklama
Hej ! Jasne. Co do skierowania do nie pomogę, bo wszystko robiłam prywatnie. Ja po poronieniu trochę przestałam ufać lekarzom i na własną rękę chciałam zrobić jeszcze wszystko na immunologie i zespół antyfosfolipidowy, ale coś się pomyliłam, nie zrobiłam wszystkiego. Poszłam na wizytę i dr Janosz zleciła mi jeszcze komórki nk aby już uzupełnić badania :) więc trochę jakby postawiłam ją przed faktem dokonanym. Ja robiłam nk w Katowicach w klinice. Koszt to chyba 400 zł. Trzeba było się specjalnie umówić, bo na te badania pobierali krew w wybrane dni. :) i w sumie wyniki były stosunkowo szybko. No i u mnie akurat był to strzał w 10.
Hej widze ze jestes z Kato ? Powiedz mi mam zamiar wybrac sie do doktor Janosz czy ona moze zdziałać cuda i na prawde jest dobra tak jak o niej mowia
 
Jestem po poronieniu w 14 tc, w kolejną już zdrowa ciążę zaszłam dopiero 1,5 roku później, ale tylko dlatego że zatrzymały mi się owulację po łyżeczkowaniu. W pierwszym cyklu z clo plus ovitrell udało się zajść w ciążę.
Teraz mam dwóch synów.
Drogie dziewczyny,
Powiedzcie mi proszę, w czy udało wam się zajść w zdrową ciążę po poronieniu?

Po jakim czasie od poronienia dostałyście zielone światło na ponowne starania?

Jestem po pierwszym poronieniu i zastanawiam się czy jest sens na tym etapie szukać przyczyn których podobno może być cała masa…

Czy według waszej wiedzy, prawdą jest że po jednym poronieniu jest mniejsza szansa że poroni się kolejny raz? I czy prawdą jest, że zaraz po poronieniu łatwiej jest zajść w ciążę?
 
Oj mój stary post z 2019 r :-)
Już mam 14 miesięcznego synusia :)
Jestem po poronieniu w 14 tc, w kolejną już zdrowa ciążę zaszłam dopiero 1,5 roku później, ale tylko dlatego że zatrzymały mi się owulację po łyżeczkowaniu. W pierwszym cyklu z clo plus ovitrell udało się zajść w ciążę.
Teraz mam dwóch synów.
 
A ja nie wiem czy mam sie starac teraz jak przyjedzie mąż na za tydzien na 2tygodnie . Chodz plamien ani krwi juz nie bedzie . Co sądzicie
Dr Janosz zawsze będę polecac. To jedna ze specjalistek które są polecane 😊 przykro mi ze poroniłas. Niestety ale czasem się tak zdarza ze jest po prostu wada genetyczna i nie ma nadziei. Oczywiście ona nie działa vudow. Nadaje odpowiedni kierunku działaniom. Widzi problem i umie go rozwiązać.
Co do starqn to ja odradzam próby zbliżenia teraz. To duży wysiłek dla organizmu. Wszystko musi się unormować. A jeżeli chcesz się starać to czy nie warto najpierw poznac przyczyny poronienia aby nie doszło do niej kolejny raz?

Ps. Życzliwie proszę cie o interpunlcje 🤭🤭😁😁czasem ciezko zinterpretować czy rto.stwoerdzenie czy pytanie.
 
O to bardzo dobre wiadomości. A czy możesz mi powiedzieć co u ciebie było przyczyną jeśli to nie tajemnica? Jakie badania wykonałaś?
Ja przed ciążą miałam badane hormony bo mam niedoczynność tarczycy i z badałam ten zespół antyfosfolipidowy.

Ja w dziewiątym tygodniu dowiedziałam się że Zarodek jest martwy i prawdopodobnie stało się to między siódmym a ósmym tygodniem ciąży [emoji22]
Hej dziewczyny ja poroniłam ciąże miałabym 12 tydzień ciąża obumarła w 10 tyg 6 dni serduszko nie biło w piątek miałam zabieg łyżeczkowania. Jak szybko zaszłyście w kolejna ciąże?
 
reklama
reklama

Podobne tematy

1
Odpowiedzi
19 tys
Wyświetleń
779 tys
Do góry