reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy udało wam się i jak szybko zajść w ciążę po poronieniu?

Dmalw

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Kwiecień 2019
Postów
3 389
Drogie dziewczyny,
Powiedzcie mi proszę, w czy udało wam się zajść w zdrową ciążę po poronieniu?

Po jakim czasie od poronienia dostałyście zielone światło na ponowne starania?

Jestem po pierwszym poronieniu i zastanawiam się czy jest sens na tym etapie szukać przyczyn których podobno może być cała masa…

Czy według waszej wiedzy, prawdą jest że po jednym poronieniu jest mniejsza szansa że poroni się kolejny raz? I czy prawdą jest, że zaraz po poronieniu łatwiej jest zajść w ciążę?
 
reklama
Rozwiązanie
Drogie dziewczyny,
Powiedzcie mi proszę, w czy udało wam się zajść w zdrową ciążę po poronieniu?

Po jakim czasie od poronienia dostałyście zielone światło na ponowne starania?

Jestem po pierwszym poronieniu i zastanawiam się czy jest sens na tym etapie szukać przyczyn których podobno może być cała masa…

Czy według waszej wiedzy, prawdą jest że po jednym poronieniu jest mniejsza szansa że poroni się kolejny raz? I czy prawdą jest, że zaraz po poronieniu łatwiej jest zajść w ciążę?
Ja poronilam w grudniu 2017, teraz jestem w pierwszych tygodniach ciąży.
reklama
Jasne już Ci podaje tylko zerknę w badania. A więc tak ;
PPJ ANA 1
P/C przeciw kardiopininie
P p plemnikom
Homocysteina
Czynnik v leiden
Antykoagulant toczniowy
APTT
INR
MTHFR
AMH
FSH
LH
ESTRADIOL
PROGESTERON
Trachomatis
Mycoplasma
Ueroplasma
P p antygenom jajnika
Pp antygenom łożyska
Wit b12
Wit d3
Anty Tpo
Anty Tg
Tsh
Ft3
Ft4
Prolaktyna
Takie badania zrobilam zanim zaszlam w 2 ciążę. I niestety znów obumarla
 
@Ggggooossssiiia to ja robiłam w sumie te same badania i rozumiem, że nic Ci nie wyszło? Szkoda, że nie zrobiłaś beta 2-glikoproteinie IgG i IgM to jest dalszą część badań na zespół antyfosfolipidowy. Mi wyszła Mutacja PAI i mthfr i mam na podstawie tego wyniku zalecona heparyne, kwas foliowy w formie metylowej i dodatkowo bez związku z mutacjami luteine dopochwowo i duphaston
 
reklama
Cieszę się bardzo że jest ok to wielkie szczęście ja jedyne czego pragnę to maluszka . Mam nadzieję że też kiedyś się doczekam
Uda się zobaczysz,mi zeszło 2 lata , już miałam ochotę się poddać , denerwował mnie widok kobiet w ciąży ,i ciągle myślałam dlaczego ja nie mogę , chyba na każdą z nas musi przyjść ten czas
 

Podobne tematy

1
Odpowiedzi
19 tys
Wyświetleń
782 tys
Do góry