reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy udało wam się i jak szybko zajść w ciążę po poronieniu?

Dmalw

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Kwiecień 2019
Postów
3 389
Drogie dziewczyny,
Powiedzcie mi proszę, w czy udało wam się zajść w zdrową ciążę po poronieniu?

Po jakim czasie od poronienia dostałyście zielone światło na ponowne starania?

Jestem po pierwszym poronieniu i zastanawiam się czy jest sens na tym etapie szukać przyczyn których podobno może być cała masa…

Czy według waszej wiedzy, prawdą jest że po jednym poronieniu jest mniejsza szansa że poroni się kolejny raz? I czy prawdą jest, że zaraz po poronieniu łatwiej jest zajść w ciążę?
 
reklama
Rozwiązanie
Drogie dziewczyny,
Powiedzcie mi proszę, w czy udało wam się zajść w zdrową ciążę po poronieniu?

Po jakim czasie od poronienia dostałyście zielone światło na ponowne starania?

Jestem po pierwszym poronieniu i zastanawiam się czy jest sens na tym etapie szukać przyczyn których podobno może być cała masa…

Czy według waszej wiedzy, prawdą jest że po jednym poronieniu jest mniejsza szansa że poroni się kolejny raz? I czy prawdą jest, że zaraz po poronieniu łatwiej jest zajść w ciążę?
Ja poronilam w grudniu 2017, teraz jestem w pierwszych tygodniach ciąży.
Ciesze się :) na pewno co polecam badania krwi , tsh mega ważne , przyjmowanie kwasu foliowego polecam solgar drogi ale lepszy , i dobry gin

Ja mam niedoczynność tarczycy i w dniu poronienia wynik TSH to było 2,19. Ginekolog już zwrócił uwagę że ciut za wysokie ale mam nadzieję że to nie było przyczyną poronienia…
Biore Letrox dawka 62,5
 
reklama
Po poronieniu udało mi się zajść w 6 cyklu starań staraliśmy się po miesiącu od poronienia . I teraz mój Skarbek ma 2.5 miesiaca :) warto walczyć i się nie poddawać
 
Ja mam niedoczynność tarczycy i w dniu poronienia wynik TSH to było 2,19. Ginekolog już zwrócił uwagę że ciut za wysokie ale mam nadzieję że to nie było przyczyną poronienia…
Biore Letrox dawka 62,5
To dobrze że bierzesz , mi Gin powiedział żeby zajść i donosić ciąże tsh nie może być większe niż 2,00
Koleżance w ciąży wyszło hasimoto,ale nie poroniła dziecko zdrowe ,ale też się leczy a dowiedziała się właśnie w ciąży ,przy 1 zleconych badaniach przez gina
 
Ja mam niedoczynność tarczycy i w dniu poronienia wynik TSH to było 2,19. Ginekolog już zwrócił uwagę że ciut za wysokie ale mam nadzieję że to nie było przyczyną poronienia…
Biore Letrox dawka 62,5
Zgadzam się z @Takaja123 taki wynik TSH nie powinien powodować poronienia. Ja przed pierwszą ciążą miałam 0,9, w ciąży od razu skoczyło na 3,06. A przy drugiej ciąży miałam na początku 2,2 i teraz miałam ostatnio w trakcie 3,6. Wyniku się wystraszyłam, ale Endo powiedziała mi, że to i tak są małe skoki, które się zdarzają i nawet krótki brak interwencji nie powinien spowodować poronienia. Ja biorę Eurthyrox 75
 
Zaszłam w ciążę 2 tygodnie po samoistnym poronieniu , mam zdrowego synka :) myślę że warto starać się tak koło drugiego cyklu po poronieniu jeśli nie samoistne żeby organizm zregenerował się troszkę , mi lekarze mówili że mogłam zaczekać trochę ale nic się nie działo ciąża zdrowa była :) organizm po poronieniu jest nastawiony na fazę ciaza i chyba łatwiej jest zajść z tego co pamiętam jak czytałam po swoim poronieniu
 
Ja mialam 3 miesiące pod rząd wczesne samoistne poronienia. Ostatnie w marcu. Tez nie wiem czy kiedys mi się uda. Teraz miesiączka się spóźnia 2 tygodnie, ale nie robie już testów zeby sie nie zawieść.
 
reklama
Ja poroniłam w grudniu, serduszko przestało bić około 7 tygodnia. Dostałam tylko jeden okres po zabiegu, drugi już nie przyszedł ;) Dostaliśmy zielone światło już na kontroli po zabiegu, lekarz nic nie mówił o czekaniu, wręcz przeciwnie. Dziś jestem w 17 tygodniu, ciąża rozwija się prawidłowo, malutka jest zdrowa :) Po poronieniu zrobiłam badani tsh, cytomegalie i zespół antyfosdolipidowy, który wyszedł negatywny. Więcej badań nie zdążyłam zrobić, bo okazało się, ze znów jestem w ciąży ;) tego również i tobie życzę :)
 

Podobne tematy

1
Odpowiedzi
19 tys
Wyświetleń
779 tys
Do góry