reklama

Czy w 30 tyg dziecko przesuwa sie w dół?

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez przysszla-mama, 16 Wrzesień 2010.

1. przysszla-mama

przysszla-mama Zaciekawiona BB

Witam!
    Jestem jestem tu nową przyszłą mamą, jest to moja pierwsza ciąża zaczął się 30 tyg, mój maluszek przesunął się w dół, gdy się rusza to czuję jak jest na dole, czuje jego ruchy, także uciska mi bardziej na pęcherz, bardzo często oddaję mocz. Czy to jest normalne? Strasznie się martwię.

2. mona79

mona79 mama Antosia i Ś.P. Zuzi

U mnie jest tak kilka razy w ciągu dnia , wydaje mi sie że baaardzo muszę do wc a tu nic dzidzia tak sie ułożyła w brzuszku i uciska, pytałam z 2 tyg. temu lekarza i mówiła ze wszystko jest okej i to normalne. Ale jesli masz jakiekolwiek obawy porozmawiaj ze swoim lekarzem aby uspokoi cię. Witaj w gronie młodych mam :)

3. reklama
  4. przysszla-mama

przysszla-mama Zaciekawiona BB

Dziękuje bardzo za odpowiedź, no to troszkę się uspokoiłam;) Może po prostu jestem przewrażliwiona, bo czuję się bardzo dobrze tylko to uczucie, że maluch już jest strasznie nisko;)

5. mona79

mona79 mama Antosia i Ś.P. Zuzi

Na początku ciązy z każdym kłuciem, boleściami w pachwinie jeździłam albo do swojego lekarza albo do szpitala, tak panikowałam że coś nie tak.Mam fajną lekarkę, która powiedziała ze być może przy 3 dziecku sie uspokoję hahah. Też bedzie to nasze pierwsze dziecko i w dodatku dłuugo wyczekane , wychuchane i stąd moja reakcja. Także głowa do góry bedzie wszystko wporządku, a jeśłi sie obawiasz śmiało do lekarza, to są normalne reakcje młodej mamy. Pozdrawiam

6. mamcia10

mamcia10 szczesliwa mamcia

Ja mam to samo :) moja mala kilka razy potrafi jeszcze sie obrocic w ciagu dnia :) to siusianie najbardziej meczy :/

7. Kasiulka_1980

Kasiulka_1980 Mama Hani i Mai :-)

Normalne ;-)

Ja mam wrażenie, że końcówkę ciąży spędziłam na WC hihihi

8. madzialena647

madzialena647 Fanka BB :)

Nie musisz sie martwic bo wszystko jest w porządku:) Mam tak samo i juz sie przyzwyczailam że musze latac w nocy kilka razy siusiu:p:p

Poleć forum