reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy w 9 dc mogę zająć w ciążę?

Kornelcia05

Moderatorka
Dołączył(a)
23 Sierpień 2014
Postów
1 159
Miasto
Warszawa
Mam mały dylemat mimo iz nie planowałam teraz zajsc w ciążę bo moje młodsze dziecko ma 14 miesięcy i nadal jest na cycu. Ale zastanawiam się czy nie zaliczyliśmy z mężem wpadli gdyż kochalismy się bez zabezpieczenia 9 dc a owulke miałam 12 dc, wiem bo miałam straszne kłucie prawego jajnika tego dnia. Cykle mam dopiero od 3 miesięcy bo nadal karmie i są bardzo rozregulowane między 25 a 31 dni. Za wcześnie jeszcze na test bo dzisiaj 16 dc ale jestem już taka nakręcona na ta ciaze... co o tym wszystkim myślicie?

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kurcze nie rozumiem takich pytań bo skad mamy kochana to wiedzieć zrob test albo idz na bete:) i bierz poprawke na owu przy nieregualnych cyklach
Mnie tez jajnik bolal 8 marca bylam pewna ze owu mam bo sie staralismy a byla duzo później:)
Dzisiaj synek ma 1,5 miesięca:p
Podziwiam tez ze tak szybko chcesz drugiego maluszka:)
 
Ja też nie rozumiem takich pytań, ZWŁASZCZA zadawanych przez kobiety będące już matkami!
Czy my mamy Ci tu wróżyć czy co?
Poczekaj, zrób test i będziesz wiedzieć...
 
Mam mały dylemat mimo iz nie planowałam teraz zajsc w ciążę bo moje młodsze dziecko ma 14 miesięcy i nadal jest na cycu. Ale zastanawiam się czy nie zaliczyliśmy z mężem wpadli gdyż kochalismy się bez zabezpieczenia 9 dc a owulke miałam 12 dc, wiem bo miałam straszne kłucie prawego jajnika tego dnia. Cykle mam dopiero od 3 miesięcy bo nadal karmie i są bardzo rozregulowane między 25 a 31 dni. Za wcześnie jeszcze na test bo dzisiaj 16 dc ale jestem już taka nakręcona na ta ciaze... co o tym wszystkim myślicie?

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom
Zrób betę po 8 dniach po owu. Popieram dziewczyny, nikt nie jest jasnowidzem.
 
Nie oczekuje że będziecie mi wrozyc, ale może której z Was udało się zajść w tak wczesnym dniu cyklu. Wcześniej moje ciąże były dokładnie zaplanowane i nie miałam nigdy tak wcześnie owulki. Jest to dla mnie zaskoczenie dlatego moj wpis. No nic nie będę się nakrecac tylko faktycznie poczekam na dzień @ i zrobię test.

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja tez zaszłam w ciążę w 9 dniu cyklu które trwały wtedy 28.-29 dni... Moja córa ma 15 miesięcy I jakbym tylko mogła zaszła bym w kolejną a przy najmniej próbowała...
 
Do góry