reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy w takiej sytuacji jest możliwe zapłodnienie?

Dołączył(a)
6 Sierpień 2016
Postów
10
Witam. Męczy mnie kilka sytuacji, które wydarzyły się kilka dni temu. Mianowicie podczas dni płodnych zadowalałam partnera ustami, po wytrysku oboje poszliśmy umyć ręce i zęby po czym zaczął mnie pieścić.. Czy istnieje możliwość, aby po umyciu rąk i zębów przetrwały jakiekolwiek plemniki?

Kolejna sytuacja była podobna, lecz bez umycia rąk i zębów, odbyło się to dzień po występowaniu śluzu płodnego. Czy mogłam na drodze pocałunku przekazać mu jakieś plemniki, które mogłyby doprowadzić do zapłodnienia?

I ostatnią sytuacją, która mnie niepokoi, również dzień po śluzie płodnym jest to, że chłopak po wytrysku, do którego sam się doprowadził włożył mi palce do pochwy. Lecz zanim to zrobił to zakładał spodnie i ogólnie się ubierał. Czy któraś z sytuacji była ryzykowna? Strasznie się denerwuję.
 
reklama
Boze widzisz i nie grzmisz!!

Gdyby zachodzenie w ciaze bylo tak latwo szok ze ja na to nie wpadlam tylko jakies swiece robilam, seksy w owulacje :D

010igov3fkey3mez.png
 
Andżeliko-moim zdaniem takie rzeczy o które pyta Kinia powinien KAŻDY wiedzieć :)
Kiniu-wystarczy,że raz umyjesz ręce a plemniki zginą.
W ustach plemniki nie przezyją.Po kilku minutach od wytrysku w ustach NIE MA żywych plemników.Załatwią je enzymy trawienne.
Wystarczy,że dłonie wyschną-nawet nieumyte a plemniki nie przeżyją.
Och,nauczyciele od przygotowania do życia w rodzinie mają pełne ręce roboty.
Ile lat masz Kiniu?
 
Doczytalam drugi watek ktory kinia ostatnio zalozyla i poradze Ci na prawde bys nie brala sie za seks bo widocznie jestes za mloda i nie masz o tym pojecia.Sama zaczelam uprawiac seks w wieku 17 lat i nigdy nie mialam takich schiz baaa moze to zabrzmi dziwnie ale po 6 mies tak nauczylam sie swojego ciala ze stosowalismy kalendarzyk i nmpr i nigdy nie wpadlismy...
Na prawde jestes jeszcze emocjonalnie i psychicznie niedojrzala na takie zabawy...najpierw poczytaj , doucz sie razem z chlopakiem a potem bierzcie sie za seks.

010igov3fkey3mez.png
 
Andżeliko-moim zdaniem takie rzeczy o które pyta Kinia powinien KAŻDY wiedzieć :)
Kiniu-wystarczy,że raz umyjesz ręce a plemniki zginą.
W ustach plemniki nie przezyją.Po kilku minutach od wytrysku w ustach NIE MA żywych plemników.Załatwią je enzymy trawienne.
Wystarczy,że dłonie wyschną-nawet nieumyte a plemniki nie przeżyją.
Och,nauczyciele od przygotowania do życia w rodzinie mają pełne ręce roboty.
Ile lat masz Kiniu?
Nie każdy to praktykuje.
 
reklama
reklama
Czuję się rozdarta, z jednej strony autorka ma tak obszerną wiedzę i znajomość własnego ciała, że wie, kiedy ma dni płodne, kiedy jaki śluz, etc., a z drugiej strony pyta o plemniki przenoszone na dłoniach, czyli poziom wiedzy z podstawówki...

Oj Trollu kochany, postaraj się bardziej na przyszłość ;)
 
Do góry