reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy w takiej sytuacji jest możliwe zapłodnienie?

Dołączył(a)
6 Sierpień 2016
Postów
10
Witam. Męczy mnie kilka sytuacji, które wydarzyły się kilka dni temu. Mianowicie podczas dni płodnych zadowalałam partnera ustami, po wytrysku oboje poszliśmy umyć ręce i zęby po czym zaczął mnie pieścić.. Czy istnieje możliwość, aby po umyciu rąk i zębów przetrwały jakiekolwiek plemniki?

Kolejna sytuacja była podobna, lecz bez umycia rąk i zębów, odbyło się to dzień po występowaniu śluzu płodnego. Czy mogłam na drodze pocałunku przekazać mu jakieś plemniki, które mogłyby doprowadzić do zapłodnienia?

I ostatnią sytuacją, która mnie niepokoi, również dzień po śluzie płodnym jest to, że chłopak po wytrysku, do którego sam się doprowadził włożył mi palce do pochwy. Lecz zanim to zrobił to zakładał spodnie i ogólnie się ubierał. Czy któraś z sytuacji była ryzykowna? Strasznie się denerwuję.
 
reklama
reklama
Nie ma co już dyskutować w tym wątku, młoda się upiera na swoi, daje później martwi się; za jakiś czas będzie pytać czy jest w ciąży, a jak będzie w ciąży to będzie . ..jestem w ciąży partner mnie zostawił jak tylko usłyszał tak go kochałam, robilam co chcial a on poszedł do innej....:hmm:
 
Do góry