reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy w Warszawie jest przedszkole z wlasnym basenem?

Dołączył(a)
26 Wrzesień 2005
Postów
1
Chce Was zapytac o istnienie w Warszawie  przedszkola z wlasnym basenem? Moze ktos z Panstwa posyla do takiego dzieci, co o tym myslicie, czy jestescie takim zainteresowani i czy posylalibyscie tam swoje pociechy, gdybyscie mieli taka mozliwosc? Nam lekarz kazal takie znalezc, bo cwiczenia na basenie , tudziez samo plywanie jest dla dzieci ze wszech miar dobre, pod warunkiem, ze sie nie przeziebia, a zimno jest w naszym kraju bardzo czesto, zatem basen musi byc na miejscu, w przedszkolu. Bede wdzieczny za pomoc .Pozdrawiam! :)[i][/i]
 
reklama
sadze ze malo jest jest takich przedszkoli, jesli wogole sa. Bedziesz musial troche podzwonic popytac sie, znam strone Akademii Usmiechu na ktorej mozesz sie dowiedziec, czasami rozne zabawy sa tez tak dobre jak cwiczenia na basenie http://www.przedszkola.pl
 
ja poslalam syna do takiego przedszkola, to nie jest przedszkole z wlasnym basenem tylko przedszkole przy basenie, zajecia sa dwa razy w tygodniu / 40zl za miesiac sie doplaca. Przedszkole delfinki w ursusie. czesne bylo 780zl/miesiac ale od wrzesnia ma sie nieco zmienic. Pozdrawiam :)

p.s przedszkole jest w tym samym budynku co basen wiec dzieci nie przechodza z jednego miejsca do drugiego przed dwor. Drzwi na basen sa bezposrednio z przedszkola. Zajecia sa z naprawde przemilym ratownikiem, ktory jak dla mnie jest stworzony do pracy z dziecmi (wszystkie dzieci traktuje tak jakby to jego byly) - mialam okazje obserwowac jak bylam z synem na basenie jak byl maly :) dlatego poslalam go do tego przedszkola :)
 
Ostatnia edycja:
ja poslalam syna do takiego przedszkola, to nie jest przedszkole z wlasnym basenem tylko przedszkole przy basenie, zajecia sa dwa razy w tygodniu / 40zl za miesiac sie doplaca. Przedszkole delfinki w ursusie. czesne bylo 780zl/miesiac ale od wrzesnia ma sie nieco zmienic. Pozdrawiam :)

p.s przedszkole jest w tym samym budynku co basen wiec dzieci nie przechodza z jednego miejsca do drugiego przed dwor. Drzwi na basen sa bezposrednio z przedszkola. Zajecia sa z naprawde przemilym ratownikiem, ktory jak dla mnie jest stworzony do pracy z dziecmi (wszystkie dzieci traktuje tak jakby to jego byly) - mialam okazje obserwowac jak bylam z synem na basenie jak byl maly :) dlatego poslalam go do tego przedszkola :)

nieźle. basen to mi się podoba. urusus troche nie moja lokalizacja. mnie wystarczy basen, nie koniecznie w samym budynku.

jak to przedszkole się nazywa? Na podobnych wątkach właśnie gadałam o Akademii Uśmiechu.
 
bardzo ciekawie wyglda ta wielka lodz wypelniona platikowymi pileczkami, malo przedszkoli takie posiada, a dzici mozna zajac na pare chwil
 
ja slyszalam ze rozni o jakies 100-200zl od publicznego przedszkola wiec duzo wiecej to nie jest
 
Ostatnia edycja:
reklama
a co to znaczy takiego normalnego? bo jedne normalne kosztuje 800...a inne normalne 1200 wiec 100-200 w tym wypadku roznie moze wygladac :)
 
Do góry